Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Automatyczna końcówka do smarownic 0
Automatyczna końcówka do smarownic

Samoblokująca końcówka smarownicza HC-21-M to znaczne ułatwienie smarowania w trudno dostępnych miejscach. To również oszczędność czasu i pieniędzy.

Jak działa końcówka HC-21-M?

Najlepszym sposobem wyjaśnienia działania przedmiotowej końcówki będzie porównanie jej do zwykłej końcówki smarowniczej. 

Prawidłowe osadzenie zwykłej końcówki na kalamitkę powinno odbywać się w następującej kolejności:

  • poluzowanie nakrętki - w celu łatwiejszej aplikacji
  • nałożenie tulei na kalamitkę
  • dokręcenie nakrętki - w celu uszczelnienia połączenia końcówki z kalamitką
czytaj całość »
Pistolety pneumatyczne do zadań specjalnych 0
Pistolety pneumatyczne do zadań specjalnych

Niezależnie od rodzaju pracy i miejsca jej wykonywania, nieodzownym elementem są wysokiej jakości narzędzia, które w profesjonalny sposób wspomagają wiele czynności. Zarówno w warsztatach jak i na placach budowy oprócz elektronarzędzi coraz częściej wykorzystuje się narzędzia pneumatyczne, które są dużo bardziej efektywne. Dzięki większej mocy i mniejszej wadze znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę. Do przedmuchiwania, malowania i pompowania kół niezbędne będą specjalne, dedykowane tym czynnościom pistolety pneumatyczne.

czytaj całość »
Gwintownice pneumatyczne – przegląd oferty 0
Gwintownice pneumatyczne – przegląd oferty

Gwintownice pneumatyczne to narzędzia, które mają szerokie zastosowanie w różnych sektorach przemysłu. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie gwintów szybciej i dokładniej niż za pomocą narzędzi ręcznych. Gwintownice pneumatyczne zamocowane w pantografach pozwalają na nacinanie gwintów o większych średnicach. Ponadto gwintowanie za pomocą gwintownicy pantografowej zapewnia powtarzalność procesu.

 

czytaj całość »
Grawerki pneumatyczne dostępne w sklepie Atmo 0
Grawerki pneumatyczne dostępne w sklepie Atmo

 

Grawerki pneumatyczne ułatwiają znakowanie oraz grawerowanie i są stosowane w różnych branżach, tak w przemyśle, jak również w pracach artystycznych. Grawerka pneumatyczna jest przeznaczona przede wszystkim do cechowania, ale nie tylko. Jaki pisak grawerski wybrać, by grawerowanie było łatwiejsze, bardziej precyzyjne i szybsze? Zapraszamy do zapoznania się z modelami grawerek dostępnymi w sklepie Atmo.

 

czytaj całość »
Narzędzia pneumatyczne w pracach dekarskich 0
Narzędzia pneumatyczne w pracach dekarskich

 

W pracach dekarskich podstawą jest obróbka blachy. Narzędzia stosowane przy pracy z pokryciami dachowymi powinny być lekkie, poręczne i wytrzymałe. Najczęściej sięga się po narzędzia ręczne oraz po elektryczne narzędzia akumulatorowe. W wybranych pracach dekarskich niezastąpione okazują się jednak również narzędzia pneumatyczne, które zapewniają lepszą wydajność i mogą przyspieszyć wykonywanie poszczególnych zadań. Wybrane nowoczesne narzędzia są przystosowane do pracy z niewielkimi kompresorami, dzięki czemu możliwe jest wykorzystywanie ich do prac na wysokościach.

 

czytaj całość »
Szybkie i skuteczne pranie tapicerki z Tornador Gun 0
Szybkie i skuteczne pranie tapicerki z Tornador Gun

Tornador Gun to popularne narzędzie pneumatyczne przeznaczone do czyszczenia tapicerek. Z użyciem tego poręcznego pistoletu szybko i skutecznie pozbędziemy się zabrudzeń różnego pochodzenia oraz uporczywych zapachów. Pistolet minimalnie nawilża czyszczoną powierzchnię, dzięki czemu nie jest konieczne długotrwałe uciążliwe suszenie.

czytaj całość »
Trzy popularne klucze pneumatyczne 1/2" z oferty Atmo 0
Trzy popularne klucze pneumatyczne 1/2" z oferty Atmo

W sklepie Atmo dostępnych jest pięć typów kluczy pneumatycznych udarowych różniących się między sobą siłą i rodzajem wrzeciona. W osobnych kategoriach znaleźć można klucze pneumatyczne z zabierakami kwadratowymi na 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1 1/2". Do najpopularniejszych i najczęściej stosowanych należą klucze ½". Prezentujemy trzy modele z naszej oferty, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Czym wyróżniają się bestsellery Atmo?

czytaj całość »
Miniaturowe klucze udarowe SP-AIR Baby Butterfly 0
Miniaturowe klucze udarowe SP-AIR Baby Butterfly

Każdy z nas miał zapewne do czynienia z zapieczonymi śrubami znajdującymi się w trudno dostępnych miejscach. W takim przypadku nie trudno tę sytuację jeszcze pogorszyć, używając do poluzowania połączenia, niewłaściwego narzędzia. W ograniczonej przestrzeni roboczej stosowanie tradycyjnych narzędzi ręcznych jest dość kłopotliwe i czasochłonne. Warto wówczas skorzystać z narzędzi, które są przeznaczone do pracy w takim środowisku.

czytaj całość »
Krótki przegląd oferty gwoździarek pneumatycznych 0
Krótki przegląd oferty gwoździarek pneumatycznych

Gwoździarki znajdują szerokie zastosowanie w pracach stolarskich, ciesielskich i nie tylko. Są niezastąpione w przemyśle meblowym. Gwoździarka pneumatyczna potrafi wbijać gwoździe z dużą prędkością, znacznie ułatwiając i przyspieszając pracę. Dziś przedstawiamy cztery modele nowoczesnych gwoździarek pneumatycznych dostępnych w naszym sklepie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium