Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Przegląd krawędziarek pneumatycznych 0
Przegląd krawędziarek pneumatycznych

Ukosowarka, krawędziarka pneumatyczna SP-1251LABV

SP-1251LABV to profesjonalna, japońska krawędziarka, która sprawdzi się w przypadku materiałów o wyższym stopniu twardości. Model wyposażony został w trzy płytki, które zamocowano na wale obrotowym. Każda z nich posiada system ośmiokrawędziowego cięcia lub fazowania powierzchni. Dodatkowy uchwyt zapewnia większą stabilność i umożliwia pracę oburącz. Krawędziarka SP-1251LABV idealnie nadaje się do fazowania wewnątrz koła posiadającego średnicę 35 mm lub większą, fazowania materiałów o minimalnej grubości 6 mm oraz otworów przelotowych o głębokości 11 mm i większej.

 

Mini krawędziarka pneumatyczna SP-7252F

Niewielkich rozmiarów krawędziarka SP-7252F przeznaczona jest do obróbki małych elementów konstrukcyjnych i bardzo dobrze sprawdza się w przypadku trudno dostępnych miejsc. Narzędzie wyposażone jest w trzy ostrza, z których każde posiada trzy krawędzie robocze. Skierowany w dół wydmuch powietrza chłodzi materiał, przedłużając tym samym żywotność ostrzy i umożliwiając ich dłuższą eksploatację. Do krawędziarki dołączone są trzy dodatkowe śrubki zabezpieczające ostrza oraz komplet specjalnych kluczyków, dzięki którym można wyregulować wysokość fazy. Model SP-7252F doskonale sprawdzi się do fazowania wewnątrz koła o średnicy minimalnej 6,8 mm, fazowania materiałów o minimalnej grubości 2,5 mm oraz otworów nieprzelotowych o głębokości 7,5 mm.

Krawędziarka pneumatyczna SP-7252F

Krawędziarka AMBL-0307 Nitto-Kohki

Japońska ukosowarka pneumatyczna marki Nitto-Kohki o masie 2,9 kg i prędkości obrotowej 14000 obr/min to wyjątkowo proste w obsłudze narzędzie. Cechą, która wyróżnia krawędziarkę AMBL-0307 na tle innych tego typu urządzeń jest bardzo dobry stosunek mocy do masy. Dodatkowo narzędzie wyposażone jest w regulację wysokości i kąta ukosowania, dzięki czemu umożliwia precyzyjną obróbkę i nadaje się do wielu zastosowań. Maksymalny promień ukosowania dla stali miękkich wynosi 7C, 4R, a dla stali twardych: 3C, 4R.

 Krawędziarka AMBL-0307 Nitto-Kohki

Krawędziarki SP-1251LABV, SP-7252F i AMBL-0307 to tylko niektóre z produktów, które dostępne są w asortymencie naszego sklepu. W kategorii KRAWĘDZIARKI PNEUMATYCZNE znajdą Państwo wiele innych modeli, które są zróżnicowane pod względem cenowym i spełnią różne potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium