Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Menu

 

Nowy katalog Atmo 2019 
 
 
Mieszadła pneumatyczne Atmo
 

Krawędziarki pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne do ukosowania i krawędziowania blach mają zastosowanie w przygotowaniu powierzchni przed spawaniem lub jako narzędzia to estetycznego wykończenia krawędzi elementów stalowych. W poniższej kategorii oferujemy krawędziarki sprawdzonych japońskich marek, Nitto Kohki i SP-AIR. Wśród nich między innymi precyzyjna krawędziarka MINI SP-7252F o doskonałym stosunku mocy do masy, czy ciesząca się dużą popularnością wśród użytkowników krawędziarka pneumatyczna AMBL-0307 o maksymalnej wysokości ukosowania 7mm. Krawędziarki dostępne w naszej ofercie przystosowane są do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Można wśród nich znaleźć niezawodne, mocne narzędzia do obróbki materiałów o podwyższonej twardości, jak choćby krawędziarka pneumatyczna SP-1251LABV.

Krawędziarka MINI SP-7252F do małych elementów i miejsc trudno dostępnych

Precyzyjna, niewielkich rozmiarów krawędziarka MINI SP-7252F z oferty SP-Air umożliwia fazowanie wewnątrz koła średnicy minimalnej 6,8mm lub większych. Możliwe jest fazowanie materiałów o minimalnej grubości 2,5 mm oraz fazowanie otworów nieprzelotowych o głębokości 7,5 mm. Urządzenie sprawdza się podczas obróbki małych elementów konstrukcyjnych i w miejscach trudno dostępnych.

Krawędziarka AMBL-0307 Nitto-Kohki

Krawędziarka pneumatyczna AMBL-0307 niezawodnej japońskiej marki Nitto-Kohki to narzędzie o maksymalnej wysokości ukosowania aż do 7mm. Krawędziarka jest przy tym wyjątkowo prosta w obsłudze i wyróżnia się doskonałym stosunkiem mocy do masy. Narzędzie umożliwia dostosowanie wysokości i kąta ukosowania, dzięki czemu cechuje się dużą wszechstronnością oraz dokładnością. Maksymalny promień ukosowania dla stali miękkich to 7C, 4R, a dla stali twardych: 3C, 4R.

UKOSOWARKA, KRAWĘDZIARKA PNEUMATYCZNA SP-1251LABV

W pracy z materiałami o podwyższonej twardości doskonale sprawdzi się również krawędziarka japońskiej marki Sp-Air, model SP-1251LABV. Jest to niezawodne urządzenie wyposażone w trzy płytki zamocowane na wale obrotowym. Każda z płytek posiada system ośmio krawędziowego cięcia/fazowania powierzchni. Krawędziaka przeznaczona jest do pracy oburącz do pracy oburącz. Posiada dodatkowy uchwyt, który podnosi komfort pracy i zwiększa stabilność. Model posiada też blokadę włącznika, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu narzędzia. Krawędziarka wykonuje zaokrąglone fazy o promieniu do 3,5R. Przeznaczone jest do fazowania wewnątrz koła o średnicy 35mm lub większej. Może wykonywać fazowanie materiałów o grubości min 6mm oraz otworów przelotowych o głębokości min 11mm.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą modeli dostępnych poniżej. Gwarantujemy najwyższą jakość proponowanego asortymentu i szybką wysyłkę narzędzi bezpośrednio z magazynu. W razie zainteresowania konkretną krawędziarką chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz doradzimy w zakresie wyboru urządzenia. Jednocześnie przypominamy, że prowadzimy również profesjonalny serwis narzędzi pneumatycznych.

 

 

Krawędziarki pneumatyczne

Ukosowarka, krawędziarka pneumatyczna SP-1251LABV Ukosowarka, krawędziarka pneumatyczna SP-1251LABV
Producent: SP AIR
Cena: 3 690,00 zł (netto: 3 000,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Krawędziarka, ukosowarka  pneumatyczna mini SP-7252F Krawędziarka, ukosowarka pneumatyczna mini SP-7252F
Producent: SP AIR
Cena: 1 955,70 zł (netto: 1 590,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Japońska przemysłowa frezarka do fur Japońska przemysłowa frezarka do fur
Producent: Fuji
Cena: 56 000,00 zł (netto: 45 528,46 zł )
szt.
zobacz więcej
Krawędziarka pneumatyczna AMBL-0307 Krawędziarka pneumatyczna AMBL-0307
Producent: NITTO KOHKI
Cena: 5 119,00 zł (netto: 4 161,79 zł )
szt.
zobacz więcej
Krawędziarka, ukosowarka elektryczna Krawędziarka, ukosowarka elektryczna
Producent: NITTO KOHKI
Cena: 7 405,00 zł (netto: 6 020,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Krawędziarka, ukosowarka elektryczna Krawędziarka, ukosowarka elektryczna
Producent: NITTO KOHKI
Cena: 4 760,00 zł (netto: 3 869,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Krawędziarka, ukosowarka pneumatyczna Krawędziarka, ukosowarka pneumatyczna
Producent: NITTO KOHKI
Cena: 3 750,00 zł (netto: 3 048,78 zł )
szt.
zobacz więcej
Mini krawędziarka, ukosowarka pneumatyczna Mini krawędziarka, ukosowarka pneumatyczna
Producent: NITTO KOHKI
Cena: 3 395,00 zł (netto: 2 760,16 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium