Kategorie produktów

3

1

-1

0

Nowości

Promocje

Zobacz katalogi Atmo

Narzędzia pneumatycznePrzeglądaj Narzędzia pneumatyczne

Mieszadła pneumatycznePrzeglądaj Mieszadła Pneumatyczne do prac stacjonarnych i ręcznych 2020

Technika smarowania i dystrybucjaPrzeglądaj Technika smarowania i dystrybucja płynów

Krótki przegląd szlifierek trzpieniowych 0
Krótki przegląd szlifierek trzpieniowych

 

Szlifierki trzpieniowe pneumatyczne dostępne w naszej ofercie to narzędzia przeznaczone przede wszystkim do prac w przemyśle, w tym również w bardzo trudnych warunkach. Ważna jest zatem niezawodność urządzeń oraz ich wytrzymałość. Naszym Klientom proponujemy mocne szlifierki w trwałych obudowach. Są to głównie urządzenia produkcji japońskiej, tajwańskiej i niemieckiej, cenionych marek, zaawansowane pod względem technologicznym.

 

Szlifierka trzpieniowa pneumatyczna SP-AIR SP-1523S

 

Pierwsza z nich to szlifierka trzpieniowa SP-1523S japońskiej marki SP-Air. Jest to naprawdę mocne narzędzie (0,5 kW) cechujące się jednocześnie małą masą. Szlifierka trzpieniowa wyposażona jest w dodatkową przekładnię planetarną, znacznie zmniejszającą obroty, za to zwiększającą moc. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania w szlifierce SP-1523S, narzędzia można używać z materiałami ściernymi o dużej średnicy. Szlifierka gwarantuje pewny chwyt i jest wygodna w użytkowaniu między innymi dzięki ergonomicznej rękojeści pokrytej tworzywem. Prędkość obrotowa szlifierki to 3800 obr./min.

 

szifierka trzpieniowa

 

Pneumatyczna szlifierka przedłużana Yoshida

 

Japońska szlifierka trzpieniowa pneumatyczna o przedłużonym wrzecionie przystosowana do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych – YGL-38R-1F. Narzędzie, podobnie jak szlifierka SP-Air, charakteryzuje się małą masą (740 g) i jednocześnie jest bardzo mocna. Maksymalne obroty tej szlifierki trzpieniowej to 23000/min. Długość całkowita trzpieniówki z przedłużonym wrzecionem to 310 mm.

 

szlifierka trzpieniowa yoshida

 

Szlifierka trzpieniowa Kuani KI-6221R

 

Kolejne mocne narzędzie do prac w przemyśle tajwańskiej marki Kuani, szlifierka trzpieniowa KI-6221R. Moc urządzenia sięga ponad 700W przy wadze 0,98 kg. Zużycie powietrza wynosi 186 l/min. Długość całkowita szlifierki to 206 mm. Jest ona wysoce ergonomiczna i łatwa w operowaniu.

 

szlifierka trzpieniowa

 

Szlifierka trzpieniowa Pneutrend PT72020

 

Osobom szukającym dobrego stosunku jakości do ceny możemy polecić szlifierkę trzpieniową Pneutrend PT72020. Jest to narzędzie z tuleją z tuleją 6 mm o szerokim zakresie zastosowań, doskonałe do warsztatów i do wykonywania prac w przemyśle. Jego moc to około 220 W. Szlifierka posiada gumową rękojeść, dzięki czemu pewnie trzyma się w dłoni.

 

szlifierka trzpieniowa pneutrend

 

Szlifierka Pneutrend PT71012K w zestawie z kamieniami korundowymi do szlifowania

 

Inna propozycja marki Pneutrend to szlifierka trzpieniowa PT71012K ze standardową tuleją o średnicy 6 mm. Oferujemy ją naszym Klientom w zestawie z kamieniami korundowymi do szlifowania oraz z tuleją zaciskową 3 mm. Narzędzie wraz z akcesoriami dostępne jest w lekkiej i wytrzymałej walizce z tworzywa umożliwiającej łatwy, wygodny transport. Waga szlifierki to 0,60 kg, a prędkość obrotowa sięga 22000 obr/min.

 

szlifierka pneutrend

 

Nasza oferta szlifierek jest zróżnicowana pod względem cenowym i zawiera urządzenia spełniające różne potrzeby, tak by każdy mógł znaleźć z niej odpowiednią szlifierkę prostą. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami, które dostępne są w kategorii szlifierki trzpieniowe.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium