Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Krótki przegląd oferty gwoździarek pneumatycznych 0
Krótki przegląd oferty gwoździarek pneumatycznych

Praca z gwoździarką pneumatyczną przebiega bezproblemowo oraz nie wymaga nakładu sił, jak w przypadku korzystania ze zwykłego młotka. Do tego gwoździarki pneumatyczne mogą wbijać nawet do kilku gwoździ na sekundę, znacznie przyspieszając wykonywanie zadań. Co ważne, gwoździarka jest narzędziem niezwykle precyzyjnym. Możemy dokładnie ustalić, pod jakim kątem chcemy wbić gwóźdź oraz na jaką głębokość.

 

Gwoździarki pneumatyczne doskonale sprawdzają się zawsze wtedy, gdy występuje konieczność użycia dłuższych gwoździ. Jest to najpopularniejszy rodzaj gwoździarek. Sięgają po nie profesjonaliści z różnych dziedzin przemysłu. Gwoździarka przyda się między innymi w pracach dekarskich, przy kładzeniu podłogi, łączeniu ze sobą elementów mebli, produkcji opakowań i nie tylko.

 

Gwoździarki pneumatyczne marki Apach

 

APACH to tajwański producent narzędzi pneumatycznych, którego oferta skupia się przede wszystkim na gwoździarkach, sztyfciarkach oraz zszywaczach przemysłowych. W ofercie firmy Apach znajdziemy wiele niezawodnych narzędzi, w tym specjalistyczne zszywacze do parkietu, zszywacze do okablowania, zszywacze do siatek, a także doskonałe gwoździarki do wbijania gwoździ o różnej średnicy i długości. Gwoździarki Apach są szczególnie polecane ze względu na lekką konstrukcję oraz ergonomiczność. Jednocześnie urządzenia są wytrzymałe i szybkie.

 

W sklepie Atmo, w kategorii gwoździarki pneumatyczne, proponujemy Państwu właśnie nowoczesne wyposażenie Apach. Oto wybrane propozycje – modele gwoździarek, które cieszą się niesłabnącą popularnością raz dobrą renomą wśród naszych Klientów.

 

Gwoździarka pneumatyczna CN-57E

 

Gwoździarka Apach CN-57E znajduje zastosowanie przede wszystkim przy montażu skrzyń, opakowań oraz przy produkcja palet. Jest to wydajna gwoździarka pneumatyczna przeznaczona jest do wbijania gwoździ o średnicy 2,1-2,3mm i długości 25-57mm. Urządzenie posiada dodatkowy wbijak w komplecie.

 

Dane techniczne:

 

Masa: 2,5 kg

Długość gwoździa: 25-57 mm

Typ gwoździa: 2,1-2,3 mm

Ciśnienie pracy: 6,3 bar

Pojemność magazynka: 225-300 szt.

Gwint wej. zasilania: 1/4"

 

GWOŹDZIARKA PNEUMATYCZNA CN-57E

 

Pneumatyczna gwoździarka dłoniowa PTS-8400

Gwoździarka dłoniowa PTS-8400 to ekonomiczne, małe i lekkie urządzenie przystępne cenowo oraz zapewniające niskie koszty eksploatacji. Doskonałe nie tylko do zastosowań profesjonalnych ale również do amatorskich warsztatów. Średnica łba gwoździa może wynosić maksymalnie 9,5mm i jest to jedyne ograniczenie tego poręcznego narzędzia. Masa własna gwoździarki nie przekracza jednego kilograma, dzięki czemu zyskujemy doskonały komfort pracy i małe obciążenie ręki. Dodatkowym udogodnieniem jest magnetyczna końcówka, która sprawia, że nie trzeba podtrzymywać gwoździa w początkowej fazie wbijania.

 

Dane techniczne:

Masa: 1,0 kg

Długość gwoździa: dowolna

Typ gwoździa: max 9,5 mm

Ciśnienie pracy: 6,3 bar

Pojemność magazynka: 1 szt.

Gwint wej. Zasilania: 1/4"

Długość całkowita: 86mm

Wysokość: 124mm

 Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gwoździarek pneumatycznych marki Apach dostępnych w sklepie Atmo. Znajdą Państwo wśród nich wiele nowoczesnych narzędzi spełniających rozmaite potrzeby oraz zróżnicowanych pod względem cenowym.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium