Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Menu

 

Nowy katalog Atmo 2019 
 
 
Mieszadła pneumatyczne Atmo
 

Wybieramy gwoździarkę pneumatyczną

Gwoździarka pneumatyczna to bardzo przydatne narzędzie znacznie przyspieszające i ułatwiające wbijanie gwoździ. Z jego użyciem praca wykonywana jest z dużą precyzją, bez dodatkowego nakładu sił. Gwoździarka pozwala na wbijanie gwoździ w różne materiały na ustaloną uprzednio głębokość, pod żądanym kątem. Narzędzie wykonuje nawet kilka strzałów na minutę. Jest to urządzenie niezastąpione w codziennej pracy profesjonalistów i znacznie podnoszące jej wydajność.

Zasadniczy podział gwoździarek to przede wszystkim podział na zasadę działania, rodzaj magazynka, rodzaj wbijanych gwoździ oraz rodzaj zasilania.

Gwoździarka – sposób działania i zastosowanie

Jak działa gwoździarka pneumatyczna? Praca urządzenia rozpoczyna się od napędu, czyli od kompresora powietrza, który wpompowuje je do cylindra. Po naciśnięciu spustu dochodzi do przemieszczenia się powietrza w tłoku cylindra, dzięki czemu dochodzi do wypchnięcia gwoździa na zewnątrz. Jednocześnie do komory zostaje załadowany następny gwóźdź. Przy wykorzystaniu sprzężonego powietrza możliwa jest ciągła praca urządzenia i wykonywanie wielu następujących po sobie strzałów.

Na rynku dostępne są gwoździarki przeznaczone do różnorodnych prac. Gwoździarka bez wątpienia przyda się przy wykonywaniu konstrukcji szkieletowych czy kładzeniu podłogi. Możemy wykorzystać gwoździarkę montażu do betonu: wykładzin, listew przypodłogowych czy schodów.

W ofercie sklepu Atmo dostępne są modele gwoździarek pneumatycznych niezastąpionej tajwańskiej marki APACH, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Gwoździarki pneumatyczne APACH to narzędzia polecane do długotrwałej pracy. Szczególną popularnością wśród dekarzy cieszy się model CN-45E. Innym bestsellerem jest gwoździarka pneumatyczna CN-90LH. Narzędzie szczególnie polecane do produkcji i naprawy palet oraz do konstrukcji domów drewnianych.

Dzięki nowoczesnym gwoździarkom pneumatycznym wbijanie gwoździ staje się prostą czynnością. Gwoździarki dostępne w poniższej kategorii to urządzenia odznaczające się ergonomią oraz wysoką wydajnością. Sprawdź proponowane modele i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Gwoździarki pneumatyczne

Gwoździarka dłoniowa PTS-8400 Gwoździarka dłoniowa PTS-8400
Producent: Apach
Cena: 615,00 zł (netto: 500,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Gwoździarka pneumatyczna CN-57E Gwoździarka pneumatyczna CN-57E
Producent: Apach
Cena: 1 550,00 zł (netto: 1 260,16 zł )
Gwoździarka pneumatyczna CN-70E Gwoździarka pneumatyczna CN-70E
Producent: Apach
Cena: 1 650,00 zł 2 299,01 zł (netto: 1 341,46 zł 1 869,11 zł )
  • promocja
Gwoździarka pneumatyczna CN-90LH Gwoździarka pneumatyczna CN-90LH
Producent: Apach
Cena: 2 570,00 zł (netto: 2 089,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Gwoździarka pneumatyczna CN55 Gwoździarka pneumatyczna CN55
Producent: Atmo
Cena: 1 250,00 zł (netto: 1 016,26 zł )
Pneumatyczna gwoździarka dekarska APACH RN-45E - Sklep ATMO Pneumatyczna gwoździarka dekarska APACH RN-45E - Sklep ATMO
Producent: Apach
Cena: 1 420,65 zł (netto: 1 155,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium