Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Zszywacze pneumatyczne Apach – lekko, łatwo i przyjemnie 0
Zszywacze pneumatyczne Apach – lekko, łatwo i przyjemnie

 

Naprzeciw potrzebom użytkowników

 

Wśród popularnych wad tradycyjnych zszywaczy tapicerskich wymienić można między innymi dość dużą masę oraz nieergonomiczny kształt. Apach postanowił zredukować wagę narzędzi w swojej ofercie oraz postawił na prostotę obsługi i ergonomię. Zszywacze pneumatyczne marki Apach wyróżniają się niską masą - 0,88kg. Wszystkie wykonane zostały z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium. Każdy zszywacz tapicerski z oferty Apach wyposażony został w elastyczne złącze i w rękojeść pokrytą miękkim tworzywem. Dodatkową zaletą zszywaczy jest ich wyjątkowo prosta konstrukcja. W przypadku wystąpienia awarii użytkownik może samodzielnie usunąć usterkę. Modele dostarczane są z dodatkowym tłokiem, o-ringiem oraz wbijakiem. Ponadto zarówno wbijak zamontowany w narzędziu, jak wbijak dodatkowy mogą być użyte po raz drugi, po odwróceniu o 180 stopni i ponownym zamontowaniu.

 

Zszywacz tapicerski Apach LU-7116F

 

Ten lekki i nowoczesny zszywacz pneumatyczny przeznaczony jest do tapicerowania wąską zszywką (9,1mm) typu 52 (V, 71), w długościach od 6 do 16mm. Narzędzie dobrze sprawdza się w pracach tapicerskich, przy montażu dekoracji, przybijaniu tkanin, skóry czy folii. Podobnie jak pozostałe zszywacze tapicerskie z oferty Apach, model LU-7116F wyróżnia się lekką konstrukcją, jednocześnie zachowując wysoką trwałość. Narzędzie posiada ergonomiczną rękojeść podnoszącą komfort pracy.

 

zszywacz tapicerski

 

Zszywacz tapicerski LU-8016ACNarzędziem na typowe zszywki tapicerskie "115" "80" ( 12,8mm ) jest Tacker pneumatyczny LU-8016AC. Jest lekki i ergonomiczny, wykonany został z odlewu aluminium. Narzędzie wyposażone jest w mocny i trwały metalowy wbijak zszywek. Zestaw dostępny jest w poręcznej walizce. Znajdziemy w nim między innymi dodatkowy wbijak oraz złącze wahliwe.

zszywacz pneumatyczny Apach

 

Zszywacz tapicerski APACH LU-9225AC

 

Zszywacz tapicerski LU-9225AC przeznaczony jest do przybijania tyłów meblowych popularną zszywką 92. Zszywka jest jednak wykonana z grubszego niż standardowo drutu, dzięki czemu mocowanie jest mocniejsze i pewne. Model ten zyskał sobie szczególne uznanie wśród producentów stolarki ogrodowej (parawanów, drabinek, ogrodzeń itp.). Zszywacz dostarczany jest z dodatkowym wbijakiem w komplecie.

 

zszywacz tapicerski Apach

 

Jako że uszkodzenie wbijaka jest najczęstszą usterką, z jaką mamy do czynienia w zszywaczach tapicerskich, dokonując wyboru narzędzi Apach, możemy zaoszczędzić sobie wydatku i kłopotów związanych z zakupem zapasowych wbijaków. Nie musimy tracić też czasu na obsługę serwisową. Po dokonaniu samodzielnej naprawy z użyciem dostępnych w zestawie komponentów, możemy szybko wrócić do przerwanej pracy.

 

Wszystkie zszywacze marki Apach dostepne są w naszym sklepie, w kategorii zszywacze pneumatyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami poszczególnych modeli.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium