Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Szlifierki pneumatyczne Fuji 0
Szlifierki pneumatyczne Fuji

 

Szlifierki pneumatyczne to trzon oferty japońskiego producenta narzędzi pneumatycznych Fuji. Fabryka Fuji powstała w 1943 roku w Japonii. W Polsce narzędzia tej marki użytkowane są od ponad 30 lat. Mimo, że przemysł stoczniowy rozdrobnił się i nie jest już tak skoncentrowany jak przed laty, to jednak narzędzia pneumatyczne są chętnie używane w tym sektorze produkcji przemysłowej.

 

W przemyśle ciężkim obróbka wstępna elementów stalowych wykonywana jest właśnie za pomocą szlifierek pneumatycznych, najczęściej kątowych, prostych lub czołowych. Jednym z bardziej rozpoznawalnych modeli szlifierek pneumatycznych Fuji jest FA-5E-13VF.

 

szlifierka pneumatyczna fuji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szlifierka pneumatyczna Fuji FA-5E-13VF

 

Do trudno dostępnych miejsc od lat polecamy mocną i niezawodną szlifierkę trzpieniową FG-50DX-3F. Ta szlifierka pneumatyczna posiada standardowy chwyt walcowy 6mm. W wyposażeniu znajdują się przewody: zasilający oraz tłumiący hałas. W ocenie naszych klientów szlifierka trzpieniowa FG-50DX-3F ma dobre proporcje między wartościami mocy, obrotów i masy. Producent deklaruje moc 330 Watów już przy 18000 obrotów.

 

szlifierka Fuji 2

szlifierka trzpieniowa Fuji FG-50DX-3F

 

Innymi bardzo popularnymi szlifierkami są szlifierki pneumatyczne z przedłużonym wałkiem. Chętnie używane w głębokich formach odlewniczych. Bestsellerem w tej kategorii jest FG-26HL-1F. Narzędzie jest ewolucją wcześniejszego modelu FG-26L-1BF. W szlifierce pneumatycznej FG-26HL-1F poprawiono ergonomię pracy dodając miękką rękojeść. Zmniejszył się również poziom hałasu 95,8 do 91dBA.

 

szlifierka pneumatyczna Fuji 3

szlifierka pneumatyczna Fuji FG-26HL-1F z przedłużonym wałkiem

 

Narzędzia pneumatyczne Fuji cenione są przede wszystkim za trwałość i odporność na trudne warunki pracy. Japończycy nigdy nie szczędzą sił i środków w celu utrzymania niezmiennie najwyższej jakości swoich produktów. Newralgiczne części szlifierek pneumatycznych, jak koła zębate czy cylindry, wykonane są bez pomijania wymaganych procesów technologicznych. W konsekwencji, użytkownik otrzymuje narzędzie, trzymające swoje parametry, czasem przez kilka lat!

 

Ważną cechą narzędzi pneumatycznych Fuji jest fakt, że do narzędzia zakupionego nawet 10-15 lat temu nadal dostępne są części zamienne.

 

Wszystkie szlifierki Fuji i innych wiodących marek dostepne są w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania sie z poszczególnymi modelami w dziale narzędzi pneumatycznych, w kategoriach:

szlifierki taśmowe,

szlifierki trzpieniowe,

szlifierki kątowe,

szlifierki oscylacyjne.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium