Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Szlifierki SP-Air mini, technologia kompozytowa 0
Szlifierki SP-Air mini, technologia kompozytowa

Narzędzia pneumatyczne kojarzyły się nam jeszcze do niedawna z dużymi gabarytami, ograniczoną ergonomia i z hałaśliwą pracą. Na szczęście technika idzie naprzód, a jedną z jej nowych zdobyczy jest właśnie kompozyt, z powodzeniem wykorzystywany do wytwarzania korpusów i rękojeści narzędzi pneumatycznych. Urządzenia, w których wykorzystano takie rozwiązania, zapewniają lepszy komfort pracy. Zminimalizowane zostaje zjawisko ziębienia dłoni, a pewne trzymanie narzędzia staje się łatwiejsze.

 

Kompozytowe mini szlifierki kątowe z oferty SP AIR charakteryzują się zmniejszoną masa, niską emisją hałasu i dobrym chwytem. W ofercie sklepu Atmo dostępne są między innymi następujące modele:

 

SP-7200 mini, szlifierka prosta z uchwytem 6mm

 

Szlifierka przeznaczona do wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych, począwszy od branży meblowej, okiennej, motoryzacyjnej, a skończywszy na metalurgicznej. Urządzenie ze standardowym uchwytem, umożliwiającym zamontowanie różnego rodzaju narzędzi skrawających: kamieni korundowych, frezów, papierów ściernych itp.

 

Dane techniczne:

 

Uchwyt: 6mm

Obroty: 23000 obr./min.

Długość: 153mm

Masa: 0,41kg

Wibracje: 2 m/s²

Hałas: 82dB

 

 

SP-7201 mini szlifierka kątowa 90º z uchwytem 6mm

 

Szlifierka kątowa wykonana na bazie tego samego napędu co pozostałe szlifierki z serii mini, wyróżniająca się napędem przełożonym o 90º stopni. Rozwiązanie to daje możliwość łatwiejszego operowania narzędziem przy wykonywaniu prac z zastosowaniem papierów ściernych na krążkach.

 

Dane techniczne:

 

Uchwyt: 6mm

Obroty: 20000 obr./min.

Długość: 160mm

Masa: 0,55kg

Wibracje: ,82 m/s²

Hałas: 82,4dB

 

 

SP-7202 mini szlifierka kątowa 120º z uchwytem 6mm

 

Nowoczesna szlifierka kątowa, ciekawa propozycja w ofercie producenta. Kąt przełożenia napędu 120º zapewnia bardzo wysoki komfort pracy. Narzędzie idealnie nadaje się do szlifowania elementów o różnych kształtach.

 

Dane techniczne:

 

Uchwyt: 6mm

Obroty: 20000 obr./min.

Długość: 194mm

Masa: 0,56kg

Wibracje: 2,8 m/s²

Hałas: 83dB

 

 

Wszystkie szlifierki SP AIR z serii mini są wyposażone w regulatory prędkości obrotowej i dysze wylotowe powietrza regulowane o 360º. Materiał wykorzystany do pokrycia uchwytów jest olejoodporny i antypoślizgowy, a także skutecznie tłumi wibracje i hałas.

Wszystkie szlifierki marki SP Air są dostepne na stronie naszego sklepu, w dziale: szlifierki kątowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczególowymi informacjami na stronach poszczególnych produktów.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium