Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Smarownice pneumatyczne do zadań specjalnych 0
Smarownice pneumatyczne do zadań specjalnych

 

Regularne smarowanie jest bardzo istotne, jeśli chodzi o prawidłową eksploatację maszyn przemysłowych. Zabezpieczanie ich mechanizmów środkami smarnymi jest bardzo ważne, jeśli zależy nam na ich długotrwałej eksploatacji i jak najrzadszych naprawach. Smarowanie pozwala chronić przed zatarciem, korozją, smar zabezpiecza też przed powstawaniem luzów i ich powiększaniem się. Pełni funkcję uszczelniacza, oraz zmniejsza drgania, zapewniając amortyzację. Ponadto energia podczas pracy urządzenia nie jest niepotrzebnie rozpraszana przez zwiększone drgania, zatem smarowanie ma pośredni wpływ na wydajność maszyn.

 

Pamiętajmy, że system smarowania powinniśmy dobrać, uwzględniając konkretne aspekty naszej pracy. Oto wybrane samrownice pneumatyczne z oferty sklepu Atmo:

 

 

 

Automatyczna smarownica pneumatyczna Pressol

 

smarownica pneumatyczna

 

Smarownica pneumatyczna Pressol 18077 to narzędzie automatyczne znacznie usprawniające pracę i podnoszące jej tempo. Jedno naciśnięcie dźwigni powoduje ciągłe tłoczenie smaru. Smarownica przeznaczona jest do smaru stałego pakowanego w kartuszach 400g. Zaleca się ciśnienie pracy 6 -8 bar.

 

Smarownica pneumatyczna Apac 13KG

 

smarownica apac

 

Profesjonalna smarownica na smar luzem włoskiej produkcji APAC. Kompletna, gotowa do pracy. Dzięki pojemnikowi na kółkach smarownicę można bez trudu przemieszczać między punktami smarowania. Na wyposażeniu znajduje się przewód 2mb i pistolet smarowniczy. W komplecie znajdziemy też dwie końcówki smarownicze, sztywną rurkę oraz rurkę giętką giętka o długości 40 cm.

 

Smarownica pneumatyczna sekwencyjna SA-9008-1

smarownica

Wysoce wydajna smarownica pneumatyczna sekwencyjna marki VGL (Airprowu), model SA-9008-1. Gwarantuje komfort pracy i łatwość obsługi. Urządzenie jest przeznaczone do ciągłego smarowania (tak długo jak wciśnięty jest spust). W zestawie dostępna wtyczka ¼" oraz końcówka 4-szczękowa.

 

 

Smarownica pneumatyczna Pressol 18072

 

smarownica

 

 

Prosta, ekonomiczna i niezawodna smarownica pneumatyczna niemieckiej marki Pressol, model 18072.Urządzenie posiada wszystkie zalety profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do smarowania mechanizmów maszyn. Zapewnia precyzyjne i wydajne smarowanie. Jest to smarownica pneumatyczna na kartusze 400g. W wyposażeniu wężyk giętki 11x300mm.

Zapraszamy również do odwiedzenia kategorii smarownice i olejarki, w której dostępne są profesjonalne systemy smarowania. Nasza oferta obejmuje systemy smarowania różnego rodzaju, wśród których bez trudu znaleźć można rozwiązanie odpowiednie do konkretnych zastosowań.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium