Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Pneumatyczne pistolety przedmuchowe 0
Pneumatyczne pistolety przedmuchowe

Jednym z najczęściej stosowanych sposobów oczyszczania powierzchni jest ich odmuch strumieniem sprężonego powietrza. Sprężone powietrze świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody czyszczenia za pomocą szczotek, ściereczek, pędzli itp. są po prostu zbyt czasochłonne i często nie dają oczekiwanych efektów

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych typów pistoletów przedmuchowych.  Pistolety przedmuchowe mogą mieć długie bądź krótkie dysze. Również zakończenie i wyprofilowanie dysz ma niebagatelne znaczenie w zależności od celu w jakim dany pistolet przedmuchowy mam być zastosowany. 

I tak na przykład, pistolet do przedmuchiwania A-1000R z dyszą o długości 1 metra znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu maszyn rolniczych, pojazdów ciężarowych i gabarytowych w konstrukcji w przemyśle. Posiada płynną regulację ciśnienia, a jego teleskopowa lanca pozwala na dowolne dostosowanie długości zestawu.

"</p

Z czasem okazało się, że metrowa lanca to za mało, bo wiele maszyn rolniczych, jak różnego typu kombajny ma ogrom szczelin, zakamarów położonych dalej niż na odległość wyciągniętej ręki wraz z metrowym pistoletem. Poza tym, w niejednym gospodarstwie rolnym znajdzie się o wiele więcej powodów by potrzebować dłuższej lancy niż metr. Tym sposobem wprowadziliśmy do oferty pistolet do przedmuchiwania Extra Long 2m A-2000LR. Model ten składa się z dwóch skręcanych ze sobą segmentów, co daje mu lepszą sztywność. Na końcu lancy znajduje się specjalna dysza, której zadaniem jest równomierne rozpraszanie strumienia powietrza. 

Dwie powyższe propozycje, to typowe narzędzia specjalistyczne, ale wykonane na bazie podstawowego modelu AT-10. Pistolet przedmuchowy AT-10 jest bestsellerem w naszej ofercie. AT-10 jest lekki i ergonomiczny, cechuje go solidność wykonania. Posiada zaczep do balansera, regulator ciśnienia oraz drugie alternatywne wejście zasilania.  

Powyższe przykłady, to tylko mała część szerokiej oferty Atmo. Więcej modeli pistoletów przedmuchowych znajdziesz tutaj: Czyszczenie sprężonym powietrzem.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium