Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Pistolety lakiernicze – przegląd oferty 0
Pistolety lakiernicze – przegląd oferty

Pistolet lakierniczy – właściwy dobór

Lakiernicy ze względu na swoje bogate doświadczenie zazwyczaj wiedzą jakiego pistoletu lakierniczego potrzebują. Podczas wyboru kierują się nie tylko ceną. Przy długotrwałej pracy ważne są inne elementy takie jak:

  • Jakość i szerokość strumienia

  • Zużycie materiału i powietrza

  • Ergonomia

Ponadto najważniejsze części składowe pistoletu lakierniczego muszą dać się łatwo demontować, a ich parametry nie mogą się drastycznie zmieniać z upływem czasu.

 

Pistolety lakiernicze włoskiej marki ANI

W ofercie naszego sklepu dostępne są ergonomiczne i niezawodne pistolety lakiernicze renomowanej włoskiej marki ANI, które doskonale sprawdzą się w warsztatach samochodowych i wszędzie tam, gdzie korzysta się z tego typu urządzeń. Poniżej prezentujemy tańsze modele do 200 zł oraz nieco droższe – do 1000 zł.

 

Pistolety lakiernicze do 200 zł:

 

  • Pistolet lakierniczy 1.5MM F1/S – najczęściej kupowany model pistoletu lakierniczego, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Jest to urządzenie bardzo uniwersalne, które doskonale sprawdza się w różnych warunkach pracy, także przy produkcji mebli. W pistolecie standardowo zamontowana jest dysza 1,5mm, lecz osobno można dokupić inne dysze lakiernicze o wymiarach: 1,2; 1,8; 2,0; oraz 2,5 mm.

PISTOLET LAKIERNICZY 1,5MM F1/S

  • Pistolet lakierniczy z dyszą 1.5 – urządzenie wyposażone jest w dolny zbiornik aluminiowy o pojemności 1000 ml oraz dyszę 1,5 mm. Model ten posiada funkcję regulacji wielkości strumienia farby oraz regulację wydatku farby. Maksymalna szerokość natrysku wynosi 150 mm, a maksymalny wydatek farby – 0,25 l/min.

Pistolet lakierniczy z dyszą 1.5

 

Pistolety lakiernicze do 1000 zł:

  • Pistolet lakierniczy HVLP z systemem HPS 1.2 – pistolet lakierniczy wyposażony w nylonowy zbiornik 500 ml. System HPS zapewnia lepszą atomizację produktu i oszczędza powietrze, dzięki czemu urządzenie może pracować już przy ciśnieniu 2,5 bara. W modelu tym zastosowano uszczelnienia z teflonu PTFE, a obudowę i inne elementy wykonano ze stali nierdzewnej i aluminium. Pistolet lakierniczy posiada certyfikat EX II 3 G Ex c - IIA T4.

 

pistolet lakierniczy HVLP z systemem HPS

  • Pistolet lakierniczy z dyszą 1.2 – dzięki zbiornikowi ciśnieniowemu, w który został wyposażony ten pistolet, możliwe jest nakładanie nawet bardzo gęstych materiałów. Produkt posiada system wysokiej i efektywnej atomizacji produktu. Ponadto charakteryzuje się on wysoką jakością wykonania i ergonomią.

PISTOLET LAKIERNICZY Z DYSZĄ 1.2

Oprócz pistoletów lakierniczych posiadamy w ofercie bardzo duży wybór różnego rodzaju narzędzi pneumatycznych dla przemysłu i warsztatów. Zapraszamy do naszego sklepu online!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium