Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Narzędzia pneumatyczne Kuani 0
Narzędzia pneumatyczne Kuani

W 1980 roku bracia Cheng założyli firmę KUANI w małym mieszkaniu o powierzchni 100 m2 w Tajpej na Tajwanie. Firma początkowo zajmowała się obróbką części i kół zębatych dla innych producentów, ale ograniczona rentowność tej pracy oznaczała, że KUANI musiała rozszerzyć swoją działalność na inne obszary. W 1985 roku firma KUANI wyprodukowała swój pierwszy klucz udarowy wielkości dłoni, KI-851, przeznaczony na rynek marketowy. Jednak z uwagi na to, że podobne produkty były już dostępne u konkurencji, firma KUANI zdała sobie sprawę, że potrzebuje produktu, który ją wyróżni.

Ta świadomość skłoniła firmę KUANI do opracowania KI-853, klucza udarowego Twin Hammer przeznaczonego dla profesjonalnych użytkowników na Tajwanie. Jego innowacyjna konstrukcja i najwyższa jakość szybko zwróciły uwagę i wkrótce wiadomość o KI-853 dotarła do USA i znanego producenta narzędzi pneumatycznych. Firma złożyła duże roczne zamówienie na KI-853, co zapoczątkowało historię sukcesu KUANI.

W ciągu ostatnich 30 lat firma KUANI była oddana ciągłemu podnoszeniu jakości swoich produktów i usług. Firma wyprodukowała ponad sto różnych typów narzędzi pneumatycznych do różnych procesów roboczych, a także zaprojektowała i wyprodukowała przyrządy do ich testowania. Słuchanie klientów i ciągłe doskonalenie wydajności produktów są integralną częścią strategii badawczo-rozwojowej KUANI.

Jako przedstawiciel i importer wybraliśmy z oferty Kuani te produkty, które spotkały się z uznaniem rodzimego przemysłu. 

Z pełną ofertą Kuani można zapoznać się na stronie www.kuani.com, a produkty dostępne z naszego magazynu zakupić bezpośrednio z tej kategorii: https://atmo.com.pl/pl/producer/Kuani/2 

KUANI przywiązuje dużą wagę do zdrowia i bezpieczeństwa oraz ekologicznego wpływu produkcji na środowisko. Poprzez priorytetowe traktowanie tych kwestii, KUANI utrzymało swoją pozycję lidera rynku. W ten sposób firma nie tylko odniosła sukces w produkcji produktów wysokiej jakości, ale także wniosła pozytywny wkład w społeczeństwo i środowisko.

Podsumowując, historia sukcesu KUANI jest świadectwem zaangażowania firmy w innowacyjność, jakość i zadowolenie klientów. Ich zdolność do rozpoznawania i zaspokajania potrzeb swoich klientów odróżnia je od konkurencji, a ich niezachwiane zaangażowanie w zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko jest wzorem do naśladowania dla innych firm. Przyszłość KUANI rysuje się w jasnych barwach, ponieważ firma nadal ewoluuje i wprowadza innowacje w świecie narzędzi pneumatycznych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium