Kategorie produktów

3

1

-1

0

Nowości

Promocje

Zobacz katalogi Atmo

Narzędzia pneumatycznePrzeglądaj Narzędzia pneumatyczne

Mieszadła pneumatycznePrzeglądaj Mieszadła Pneumatyczne do prac stacjonarnych i ręcznych 2020

Technika smarowania i dystrybucjaPrzeglądaj Technika smarowania i dystrybucja płynów

Kilka nowości w sklepie Atmo 0
Kilka nowości w sklepie Atmo

Nowe szlifierki trzpieniowe

 

 

Jednym z najpopularniejszych narzędzi wykorzystywanych w przemyśle jest szlifierka trzpieniowa. Spotkamy ją w wielu warsztatach, odlewniach i nie tylko. Szlifierka trzpieniowa znajdujące zastosowanie między innymi przy usuwaniu ognisk korozji czy podczas wykańczania spawów. Trudno wyobrazić sobie nasz dział nowości bez chociaż jednej ciekawej propozycji z zakresu szlifierek.

 

Szlifierka trzpieniowa URYU 6MM

 

Wśród nowości w sklepie Atmo znajduje się między innymi rewelacyjna, wysoce wydajna szlifierka trzpieniowa japońskiej marki URYU, model UG-38N. Jest to narzędzie przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Posiada uchwyt 6mm. Szlifierka przeznaczona jest przede wszystkim do prac związanych ze szlifowaniem elementów stalowych z użyciem kamieni kurundowych i pilników obrotowych. Waga urządzenia to 0,57kg. Prędkość obrotowa sięga 25000 obr/min.

 

szlifierka

 

Szlifierka trzpieniowa 6MM marki Atmo

 

Do nieco lżejszych prac polecamy Państwu doskonałą alternatywę, szlifierkę trzpieniową z linii narzędzi sygnowanych naszym logo. Za jakość asortymentu Atmo odpowiadamy osobiście, przykładając najwyższą wagę do niezawodności narzędzi produkowanych przez naszą firmę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dystrybucji narzędzi pneumatycznych doskonale znamy potrzeby naszych Klientów, dlatego każdy model wypuszczany na rynek przez Atmo jest dedykowany konkretnej, ściśle sprecyzowanej grupie użytkowników. Szlifierka trzpieniowa AT-650-1F to narzędzie wysoce uniwersalne. Znajdzie ono zastosowanie w pracach przemysłowych, w warsztatach samochodowych i nie tylko. Szlifierka jest lekka i poręczna oraz gwarantuje komfortową wydajną pracę. Waga urządzenia to 0,66 kg, a prędkość obrotowa: 18,000 obr/min.

 

szlifierka atmo

 

Kompresory Fiac

 

Fiac to włoska marka, producent niezawodnych sprężarek olejowych, europejski lider obecny na rynku międzynarodowym od ponad 40 lat. W sklepie Atmo oferujemy naszym Klientom serię kompresorów z napędem pasowym z silnikami elektrycznymi, wyposażonych w mocne dwucylindrowe pompy serii AB smarowane olejem, z jedno lub dwustopniowym sprężaniem. Polecamy między innymi profesjonalny mocny kompresor tłokowy AB 300-858 T 400 V ze zbiornikiem 270 l czy sprężarkę AB 100-360 M o doskonałej trwałości, ze zbiornikiem 100 l. Do sprężarek marki FIAC zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w całym kraju. Gwarancja na kompresory to 36 miesięcy.

 

Klucz udarowy kątowy Atmo 1/4"

 

Kolejna nowość od Atmo, klucz udarowy kątowy z wrzecionem 1/4". Jest to wyjątkowo trwałe, solidne narzędzie w zwartej obudowie, lekkiej, wytrzymałej oraz gwarantującej pewny chwyt. Jak wszystkie narzędzia Atmo, również klucz udarowy kątowy AT-304 wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jest to profesjonalne narzędzie przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych. Klucz waży 1,3 kg i osiąga maksymalną moc 43 Nm.

 

klucz udarowy

 

Nowości od Mavel

 

Mavel to lider w dziedzinie zwijadeł przewodów elektrycznych i węży pneumatycznych. Wśród naszych nowości znaleźć można również zwijadła tej włoskiej marki. Oferujemy między innymi przemysłowe zwijadło przewodu elektrycznego Roll Master Plus, model 811058, wykonane w normie IP44. Dzięki zastosowaniu przemysłowego przewodu bębnowego H07RN-F o przekroju 3x2,5mm zwijadło elektryczne umożliwia bezpieczną pracę oraz zasilanie urządzeń o dużym poborze mocy (1600W przy zwiniętym przewodzie, 3500W przy rozwiniętym). Pośród nowości Mavel Italy znajdziemy również zwijadło Roll Big Profi model 860910. Jest to przemysłowe zwijadło gumowego przewodu sprężonego powietrza. Może być stosowane także do wody. Zastosowano w nim wysokiej jakości przewód zbrojony z okuciami z gwintem zew. 1/2".

 

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia działo nowości w naszym sklepie i zapoznania się z innymi ciekawymi propozycjami. Naszym Klientom pragniemy stale dostarczać szeregu inspiracji, pomysłów oraz innowacyjnych rozwiązań z zakresu narzędzi, akcesoriów, armatury do pneumatyki i nie tylko, dlatego nasza oferta jest na bieżąco rozwijana.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium