Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Grawerki pneumatyczne dostępne w sklepie Atmo 0
Grawerki pneumatyczne dostępne w sklepie Atmo

Grawerka pneumatyczna jest używana w wielu gałęziach przemysłu. Znajduje zastosowanie przede wszystkim przy znakowaniu detali, w liternictwie, branży jubilerskiej, a także w warsztatach samochodowych, pracach kamieniarskich, archeologicznych i nie tylko.

Przy wyborze pisaka grawerskiego ważne jest przede wszystkim, na jakich materiałach zamierzamy wykonywać znakowanie. Wyboru dokonamy zgodnie z przyszłym przeznaczeniem grawerki. Najważniejsze cechy, jakie wpłyną na komfort naszej pracy oraz będą miały duże znaczenie podczas użytkowania narzędzia, to wytrzymałość oraz precyzyjność danej grawerki pneumatycznej. Znaczenie będą mieć między innymi kształt, wielkość oraz waga grawerki, które zadecydują o tym, czy narzędzie będzie dobrze leżeć w dłoni. Wygodna rękojeść, groty z nierdzewnej stali, optymalna grubość całego pisaka, niski poziom drgań – to elementy, które warto uwzględnić podczas dokonywania wyboru narzędzia do znakowania.

W sklepie Atmo, w kategorii pneumatyczne pisaki grawerskie, dostępne są grawerki wysokiej klasy, wykorzystujące do pracy moc sprężonego powietrza. Proponujemy Państwu profesjonalne wyposażenie sprawdzające się w przemyśle, przy znakowaniu materiałów o najwyższej twardości – ale nie tylko. Pośród dostępnych modeli znaleźć można pisaki grawerskie doskonale sprawdzające się w rękodziele, pracach artystycznych, branży jubilerskiej itp. Oto wybrane grawerki pneumatyczne najchętniej wybierane przez naszych Klientów:

Grawerka Pneumatyczna SA8706

Grawerka pneumatyczna SA8706Najpopularniejszy w naszej ofercie pisak grawerski. Narzędzie marki Airprowu przeznaczone do grawerowania i cechowania na powierzchniach z tworzyw, metalu, kamienia czy szkła. Narzędzie jest wysoce dokładne i pewnie leży w dłoni, a wysokiej jakości groty dobrze radzą sobie ze znakowaniem powierzchni zarówno miękkich jak i twardych.

Grawerka pneumatyczna SA8706 zdobyła sobie uznanie wśród mechaników samochodowych, a także jest chętnie używana przez pracowników działów utrzymania ruchu, artystów, kamieniarzy czy archeologów.


Grawerka pneumatyczna Fuji G-400

Grawerka pneumatyczna Fuji G-400Grawerka pneumatyczna przeznaczona do najtwardszych materiałów, z grotem z węglika wolframu. Narzędzie umożliwia grawerowanie na powierzchniach materiałów takich jak między innymi stal nierdzewna oraz materiałów o najwyższym stopniu twardości w skali HRC. Możemy zatem wykonywać grawer na wykrojnikach, tłocznikach, formach wtryskowych i nie tylko. Grawerka wyróżnia się bardzo niskim poziomem drgań podczas pracy, a także umożliwia płynną regulację częstotliwości uderzeń. Co istotne, urządzenie nie wymaga smarowania i spełnia wymagania określone dla pracy narzędzi bez smarowania.


Grawerka pneumatyczna RC5030

Grawerka pneumatyczna RC5030

Kompaktowy pisak grawerski przeznaczony do wykonywania znakowania na powierzchniach o średniej twardości. Jest to małe i wygodne narzędzie niezastąpione w pracach jubilerskich, precyzyjnych czynnościach związanych z grawerowaniem artystycznym – ale nie tylko. Rękojeść o niewielkiej grubości i specjalnej powierzchni zabezpieczającej przed poślizgiem palców umożliwia dokładne grawerowanie nawet bardzo małych znaków. Jest to kompaktowe narzędzie, które można łatwo spakować i transportować.

 

Grawerka pneumatyczna CP9361

 

Profesjonalna grawerka pneumatyczna marki CP, dostępna w wygodnym zestawie, w poręcznej walizce. Zestaw obejmuje między innymi 3 mini dłuta, przewód zasilający oraz naolejacz. Pisak przeznaczony jest do grawerowania na na szkle, metalu, ceramice, tworzywach. Narzędzie posiada płynną regulację cykli.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi modelami grawerek dostępnymi w naszym sklepie oraz z akcesoriami do grawerowania. Oferujemy między innymi wysokiej jakości dłuta do grawerek przeznaczone do wykonywania różnorodnych prac, dedykowane mechanikom samochodowym, jubilerom, kamieniarzom i nie tylko.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium