Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Menu

 

Nowy katalog Atmo 2019 
 
 
Mieszadła pneumatyczne Atmo
 

Ubijaki formierskie w sklepie Atmo

Przy wykonywaniu form odlewniczych skutecznym narzędziem wspierającym kształtowanie modelu jest ubijak formierski. Doskonale sprawdza się przy procesie zagęszczania piasku oraz innych sypkich materiałów w procesie przygotowawczym do wykonania odlewów ciekłych metali. To ręczne urządzenie udarowe z napędem pneumatycznym jest przeznaczone do profesjonalnego użytku w celach przemysłowych.

Ubijaki formierskie - skuteczne wsparcie w odlewnictwie

Niewielkie gabaryty dostępnych w sklepie Atmo ubijaków formierskich wpływają korzystnie na wygodę i łatwość ich użytkowania. Narzędzie można wykorzystać zarówno na stole, jak i na małej powierzchni. Dostarczamy sprzęt wyprodukowany przez renomowaną, japońską firmę Fuji. Najbardziej popularnym modelem przemysłowego ubijaka do form odlewniczych jest FR-18B-2F, stworzony z trwałych komponentów. Oprócz niego, w ofercie dostępnych jest jeszcze pięć innych narzędzi większych rozmiarów.

Jak wybrać niezawodny ubijak formierski?

Klienci sklepu Atmo mogę wybierać spośród kilku modeli ubijaków formierskich o różnych parametrach i technicznej specyfikacji. Warto przy zakupie zwrócić uwagę m.in. na średnicę końcówki oraz wielkość skoku. Sprzęt o większych gabarytach lepiej sprawdza się przy zagęszczaniu sypkich materiałów w formach o znacznych rozmiarach. Wraz z wielkością urządzenia rośnie zużycie powietrza oraz masa. Niemniej jednak, każdy model cechuje się wysokim standardem wykonania oraz przemyślanym projektem, uwzględniającym potrzeby profesjonalnych zakładów odlewniczych.

Ubijaki formierskie

Pneumatyczny ubijak formierski 41mm Pneumatyczny ubijak formierski 41mm
Producent: Fuji
Cena: 4 270,00 zł (netto: 3 471,54 zł )
szt.
zobacz więcej
Pneumatyczny ubijak formierski Fuji 5,5kg Pneumatyczny ubijak formierski Fuji 5,5kg
Producent: Fuji
Cena: 8 843,70 zł (netto: 7 190,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Pneumatyczny ubijak formierski Fuji 51mm Pneumatyczny ubijak formierski Fuji 51mm
Producent: Fuji
Cena: 5 020,00 zł (netto: 4 081,30 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium