Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Menu

 
Nowy katalog Atmo 2019 
 
 
Mieszadła pneumatyczne Atmo
 

Pneumatyczne piaskarki podciśnieniowe

Piaskowanie? Szybko, efektywnie i estetycznie!

Piaskowanie to znana od dawna, szybka i precyzyjna metoda czyszczenia rozmaitych powierzchni. Główną jej zaletą jest możliwość docierania w trudno dostępne miejsca, gdzie tradycyjne metody czyszczenia np. szczotką drucianą, nie sprawdzą się. Pistolet do piaskowania to narzędzie znajdujące zastosowanie głównie w przemyśle. Przy wykorzystaniu odpowiednich metod możemy używać go jednak również w garażu czy prywatnym warsztacie.

Piaskowanie w ograniczonej przestrzeni

Podczas pracy w ograniczonej przestrzeni doskonale sprawdzi się pistolet do piaskowania A/211/M. Narzędzie przystosowane jest do pracy z dowolnym zbiornikiem. Pistolet do piaskowania A/211/M posiada dyszę o średnicy 5mm. Na wyposażeniu znajdziemy przewód elastyczny oraz sztycę zasysającą.

Pistolet do piaskowania z odzyskiem ścierniwa

W ofercie naszego sklepu dostępne są pistolety do piaskowania z odzyskiem ścierniwa, w tym pistolet do piaskowania KIT/A/211 włoskiej marki ANI. Piaskarka ANI doskonale sprawdza się między innymi przyrenowacji antyków i wyróżnia się ergonomiczną budową. Podczas pracy ścierniwo zasysane ze zbiornika metalowego jest w znacznej części odzyskiwane i wraca do worka znajdującego się w przedniej części narzędzia. Specjalnie ukształtowane końcówki pozwalają docierać do trudno dostępnych zakamarków i narożników. Piaskarka KIT/A/211 działa już przy ciśnieniu 2 barów.

Jaki pistolet do piaskowania drewna?

Do piaskowania drewna stosować możemy pistolety przystosowane do pracy pod ciśnieniem 6 atm lub 8 atm, gdy zależy nam na szybszym tempie pracy. Ważnym elementem w przypadku piaskowania drewna będzie rodzaj ścierniwa. Dobrze sprawdzi się tu piaskowanie elektrokorundem.

W poniższej kategorii oferujemy piaskarki pneumatyczne i pistolety do piaskowania przeznaczone do czyszczenia elektrokorundem i zwykłym piaskiem przesiewanym. Idealnie narzędzia do usuwania starych powłok lakierniczych, renowacji mebli, przygotowania podłoża przed malowaniem.

Pistolet do piaskowania A/211/M

Pistolet do piaskowania A/211/M
Pistolet do piaskowania A/211/M

Pistolet do prac warsztatowych do piaskowania niewielkich elementów z przewodem o długości 3m.

Dostępność: kilka

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 172,00 zł (netto: 139,84 zł )
szt.

Zestaw do piaskowania KIT/A/211

Zestaw do piaskowania  KIT/A/211
Zestaw do piaskowania KIT/A/211

Pistolet do piaskowania niewielkich elementów. Posiada zamknięty obieg ścierniwa i 3 dodatkowe końcówki o różnych kształtach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 295,00 zł (netto: 239,84 zł )
szt.

Zestaw pneumatyczny do piaskowania, piaskarka

Zestaw pneumatyczny do piaskowania, piaskarka
Zestaw pneumatyczny do piaskowania, piaskarka

Mobilny zestaw do piaskowania przeznaczony do czyszczenia powierzchni metalowych,szklanych,drewnianych.Pistolet z dyszą 8mm

Dostępność: czekamy na dostawę

Cena: 599,00 zł 685,00 zł (netto: 486,99 zł 556,91 zł )
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium