Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Menu

 

Nowy katalog Atmo 2019 
 
 
Mieszadła pneumatyczne Atmo
 
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pneumatyczne piaskarki podciśnieniowe

Piaskowanie? Szybko, efektywnie i estetycznie!

Piaskowanie to znana od dawna, szybka i precyzyjna metoda czyszczenia rozmaitych powierzchni. Główną jej zaletą jest możliwość docierania w trudno dostępne miejsca, gdzie tradycyjne metody czyszczenia np. szczotką drucianą, nie sprawdzą się. Pistolet do piaskowania to narzędzie znajdujące zastosowanie głównie w przemyśle. Przy wykorzystaniu odpowiednich metod możemy używać go jednak również w garażu czy prywatnym warsztacie.

Piaskowanie w ograniczonej przestrzeni

Podczas pracy w ograniczonej przestrzeni doskonale sprawdzi się pistolet do piaskowania A/211/M. Narzędzie przystosowane jest do pracy z dowolnym zbiornikiem. Pistolet do piaskowania A/211/M posiada dyszę o średnicy 5mm. Na wyposażeniu znajdziemy przewód elastyczny oraz sztycę zasysającą.

Pistolet do piaskowania z odzyskiem ścierniwa

W ofercie naszego sklepu dostępne są pistolety do piaskowania z odzyskiem ścierniwa, w tym pistolet do piaskowania KIT/A/211 włoskiej marki ANI. Piaskarka ANI doskonale sprawdza się między innymi przyrenowacji antyków i wyróżnia się ergonomiczną budową. Podczas pracy ścierniwo zasysane ze zbiornika metalowego jest w znacznej części odzyskiwane i wraca do worka znajdującego się w przedniej części narzędzia. Specjalnie ukształtowane końcówki pozwalają docierać do trudno dostępnych zakamarków i narożników. Piaskarka KIT/A/211 działa już przy ciśnieniu 2 barów.

Jaki pistolet do piaskowania drewna?

Do piaskowania drewna stosować możemy pistolety przystosowane do pracy pod ciśnieniem 6 atm lub 8 atm, gdy zależy nam na szybszym tempie pracy. Ważnym elementem w przypadku piaskowania drewna będzie rodzaj ścierniwa. Dobrze sprawdzi się tu piaskowanie elektrokorundem.

W poniższej kategorii oferujemy piaskarki pneumatyczne i pistolety do piaskowania przeznaczone do czyszczenia elektrokorundem i zwykłym piaskiem przesiewanym. Idealnie narzędzia do usuwania starych powłok lakierniczych, renowacji mebli, przygotowania podłoża przed malowaniem.

Piaskarki pneumatczne

Dysza ceramiczna 8mm do piaskarki pneumatycznej SB-215 Dysza ceramiczna 8mm do piaskarki pneumatycznej SB-215
Producent: VGL
Cena:

25,73 zł

Cena netto: 20,92 zł

szt.
zobacz więcej
Pistolet do piaskowania A/211/M Pistolet do piaskowania A/211/M
Producent: ANI
Cena:

172,00 zł

Cena netto: 139,84 zł

Zestaw do piaskowania  KIT/A/211 Zestaw do piaskowania KIT/A/211
Producent: ANI
Cena:

310,59 zł

Cena netto: 252,51 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw pneumatyczny do piaskowania, mobilna piaskarka Zestaw pneumatyczny do piaskowania, mobilna piaskarka
Producent: VGL
Cena:

945,00 zł

Cena netto: 768,29 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium