Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Silniki pneumatyczne OSAMOTO® to pierwsze lokalnie produkowane silniki pneumatyczne w Turcji. Poszczególne komponenty i końcowe produkty są testowane w Centrum Badawczo-Rozwojowym i Technologicznym OSATech®.

OSAKA® dostarcza wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne dla przemysłu od ponad 35 lat. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na opracowanie szerokiej gamy silników pneumatycznych.

Idealne warunki dla narzędzi pneumatycznych wymagają ciśnienia powietrza 6,3 bara, przewodów i rur o odpowiednich średnicach, osuszaczy i bloków FRL. 35-letnie doświadczenie OSAMOTO® w branży udowodniło, że w zakładach produkcyjnych nie zawsze są spełnione idealne warunki. Zwłaszcza w przypadku silników pneumatycznych montowanych w automatyce trudno jest ustalić standardowe warunki pracy. Niskie ciśnienie jest największym czynnikiem wpływającym na wydajność silnika pneumatycznego. Dlatego zespół OSATECH® postawił sobie za misję opracowanie silnika pneumatycznego, który może pracować płynnie nawet przy niskim ciśnieniu powietrza. Po półtora roku procesu badawczo-rozwojowego zespół OSATECH® ostatecznie opracował silniki pneumatyczne serii OSM55 i OSM45, które mogą pracować nawet przy ciśnieniu powietrza 1 bara. Dzięki wysokiemu stosunkowi mocy do masy, silniki pneumatyczne OSAMOTO mogą pracować wydajnie nawet w najtrudniejszych warunkach.

W laboratorium testowym OSAtech® testowana i mierzona jest wydajność i trwałość silników, co zapewnia trwałość produktów. Wydajność wszystkich produkowanych silników jest testowana przy ciśnieniu powietrza 1, 2, 4 i 6 barów. Dane dotyczące momentu obrotowego, mocy i prędkości są przechowywane zgodnie z numerami seryjnymi.

 

OSAMOTO

  • nowość
  • nowość
Uchwyt do silników pneumatycznych z tuleją zaciskową 6mm Uchwyt do silników pneumatycznych z tuleją zaciskową 6mm
Producent: OSAMOTO
Cena:

120,00 zł

Cena netto: 97,56 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Uchwyt końcówek wkrętakowych do silników pneumatycznych Uchwyt końcówek wkrętakowych do silników pneumatycznych
Producent: OSAMOTO
Cena:

145,00 zł

Cena netto: 117,89 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium