Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Smar miedziowy 500ml

Dostępność: czekamy na dostawę
Cena brutto: 40,00 zł 40.00
Cena netto: 32,52 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Motip
Kod produktu: 090301

Opis

Preparat MOTIP 090301 to wysokotemperaturowy, szybkoschnący smar miedziowy. Redukuje tarcie części metalowych, zapobiega zacieraniu, trzeszczeniu i skrzypieniu. Zapobiega zużyciu i utlenianiu części metalowych. Chroni przed korozją śruby, nakrętki, łożyska. Odporny na działanie wody i warunków atmosferycznych. Poprawia szczelność połączeń gwintowych. Miedź w aerozolu posiada wysoką stabilność termiczną. Jest odporny na temperatury od -40°C do +1100°C.

Preparat stosuje się jako smar montażowy do połączeń śrubowych, rur, kołnierzy, armatury, przyłączy rur wydechowych i komór spalania, głowic cylindrów, śrub mocujących palniki  gazowe i olejowe. Środek stosuje się jako zabezpieczenie antykorozyjne w miejscach narażonych na działanie wysokiej temperatury. Preparat zabezpiecza przed zapiekaniem się np. świec zapłonowych, śrub mocujących koła itp.

Preparat można stosować w dowolnej pozycji puszki. Dodatkowa przedłużana dysza o długości 10 centymetrów umożliwia precyzyjne nanoszenie preparatu. Sposób użycia. Wstrząsnąć puszkę i nanieść równomiernie produkt na element. Optymalne właściwości smarujące uzyskuje się po wyparowaniu rozpuszczalnika.

Serwis narzędzi pneumatycznych

Posiadamy własny, fachowy i szybki serwis narzędzi pneumatycznych. Zapraszamy do naszej siedziby na ul. Związkową 15 w Warszawie.

U nas narzędzia pneumatyczne można przetestować i sprawdzić jak działają. Dysponujemy wieloma akcesoriami do narzędzi pneumatycznych takimi jak szybkozłącza, wtyczki, króćce, nyple, dłutka, brzeszczoty do wyrzynarek, uchwyty wiertarskie, końcówki wkręcające i wiele innych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium