Kategorie produktów

3

1

-1

0

Nowości

Promocje

Zobacz katalogi Atmo

Narzędzia pneumatycznePrzeglądaj Narzędzia pneumatyczne

Mieszadła pneumatycznePrzeglądaj Mieszadła Pneumatyczne do prac stacjonarnych i ręcznych 2020

Technika smarowania i dystrybucjaPrzeglądaj Technika smarowania i dystrybucja płynów

Szybkozłacza Rectus, RQS

Rectus Polska to firma inżynieryjno-handlowa skupiająca działalność na branży pneumatyki, a także hydrauliki siłowej, armatury do układów chłodzenia, termostatowania form, armatury przemysłowej i instrumentacyjnej. Marka jest obecna w każdej gałęzi przemysłu.

Oferta Rectus nieustannie się rozrasta. Obejmuje ona zarówno szybkozłącza indywidualne jak i multizłącza do układów chłodzenia form wtryskowych oraz rozdmuchowych. Znajdziemy w niej szybkozłącza niskociśnieniowe do wszystkich mediów gazowych oraz mediów płynnych, szybkozłącza wysokociśnieniowe, jak również multizłącza do układów hydrauliki siłowej.

Rectus dostarcza również układy pneumatyczne takie jak: siłowniki, manipulatory, zawory pneumatyczne, zawory elektromagnetyczne, zawory mechaniczne, chwytaki, zespoły przygotowania powietrza, siłowniki obrotowe pneumatyczne, elektryczne, przepustnice sterowane ręcznie, pneumatycznie jaki i elektrycznie, zawory kulowe, zawory aksjalne VIP, zawory zaciskowe, elektrozawory procesowe i nie tylko. Znajdziemy w niej niemal wszystkie wysokiej jakości elementy armatury przemysłowej.

Inna gałąź asortymentu Rectus to przewody proste i spiralne, złącza wtykowe, armatura pneumatyczna, systemy systemów złącznych do rur stalowych, kwasoodpornych, miedzianych i elastycznych przewodów prostych typu teflon, PVDF, poliamid czy polietylen.

Szybkozlącza Rectus

Oferta Rectus skupia w sobie kilkanaście marek wysokiej jakości szybkozłączy i akcesoriów do pneumatyki. Są to między innymi: RQS, Faster, Talkob, Tema. Jest to obecnie najszersza na naszym rynku oferta szybkozłączy. Asortyment z oferty Rectus wyróżnia się niezawodnością i długą żywotnością dzięki wysokiej jakości materiałom używanym do produkcji;

W naszej ofercie asortymentu Rectus znajdą Państwo popularne szybkozłącza RQS z serii 21, 26, 1626 oraz przewody spiralne i akcesoria niezbędne do właściwej pracy narzędzi pneumatycznych. Wyposażenie Rectus jest gwarancją wysokiej jakości oraz trwałości, które cenimy najbardziej w pracy z narzędziami pneumatycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szybkozłączy i akcesoriów.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą asortymentu marki Rectus.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium