Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Powasert wkrętarki

Od ponad 50 lat podajniki i układy wkręcające POWASERT® są produkowane w Niemczech, ciągle doskonalone i dostosowywane do wymagań rynku. POWASERT® to precyzja, niezawodność i jakość w dziedzinie pneumatycznie napędzanych, automatycznych i ręcznych/półręcznych wkrętarek.

Niezależnie od tego, czy jest to przenośna jednostka autonomiczna, podajnik śrub, wkrętarka czy indywidualny komponent do integrowania w operacjach dostosowanych do klienta, POWASERT® dostarcza produkty do:

  • zastosowania w przemyśle meblarskim,
  • okiennym i drzwiowym, do produkcji sprzętu AGD,
  • dla przemysłu motoryzacyjnego oraz wielu innych zastosowań, gdzie śruby o identycznych wymiarach są przetwarzane w dużych ilościach.

Podajniki śrub POWASERT® początkowo zostały opracowane przez Deutsche Vereinigte Schuhmaschinen GmbH (DVSG/USM) we Frankfurcie nad Menem. Rozwój był inspirowany podajnikiem gwoździ z napędem za pomocą urządzenia uderzeniowego, które zostało włączone do maszyny do produkcji skórzanego obuwia. To, co działało z gwoździami, powinno działać z wkrętami! Stopniowo konstruowano podajniki śrub, wkrętarki i wkrętarki stacjonarne.

W związku z rozwojem i wprowadzeniem na rynek szkła izolacyjnego oraz zmieniającym się procesem produkcji okien drewnianych i później plastikowych, powstało nowe pole zastosowania dla podajników śrub i wkrętarek POWASERT®. Zostały one dostosowane do tego specjalnego celu i w dużej mierze przyczyniły się do dalszego rozwoju mocowania osprzętu i wzmocnień. W ramach tej modyfikacji opracowano pierwszą stacjonarną jednostkę napędową wkrętarki do mocowania wzmocnień w profilach PVC. Długa trwałość mechanizmów podajników śrub POWASERT®, utrzymywanie wysokich standardów jakości i niskiej podatności na błędy - nawet w ekstremalnych warunkach środowiskowych - udowodniły swoją skuteczność przez dziesięciolecia. Wysokie standardy i trwałość produktów POWASERT® są gwarantowane przez wewnętrzny system zapewnienia jakości.

Zobacz produkty POWASERT®

"</p

powasert wkretarka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium