Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Japońskie nitownice pneumatyczne Lobster

Lobster - nitownice

Nitownice pneumatyczne LOBSTER made in Japan

Fabryka założona w 1888 roku w Osace. Trzon oferty Lobster to narzędzia ręczne, narzędzia dla instalatorów, narzędzia pneumatyczne oraz tarcze diamentowe.

Do naszej oferty włączyliśmy narzędzia pneumatyczne, głownie nitownice pneumatyczne do nitów zrywalnych i nitonakrętek. Kilka z modeli nitownic pneumatycznych takich jak AN-200 czy AR-021M weszło do kanonu produkcji przemysłowej. Co ciekawe, wzory tych nitownic są kopiowane przez chińskie firmy do dziś.

Lobster jednak permanentnie poprawia to co wydawałoby się już skończone. Dobrym przykładem perfekcjonizmu projektantów Lobster'a jest nowa linia nitownic z serii R1 i N1.

Skoro mechanicznie wszystko działa jak trzeba, to może warto zająć się ergonomią i design'em?

Efektem tej idei są narzędzia niezwykle lekkie, oszczędne i wygodne w użytkowaniu. W roku 2012 Seria wspomnianych nitownic otrzymała prestiżową nagrodę Good Design.

W krótkim czasie po premierze nowych nitownic, hitem sprzedażowym okazała się nitownica do nitów zrywalnych R1A1

Klienci natychmiast zauważyli, że R1A1 jest bardzo lekka, cicha i mocna. Siła 10200N pozwala na montaż nitów ze stali nierdzewnej o średnicy 4,8mm.  Mimo, że nitownica posiada system odsysania to zużywa o 30% mniej powietrza niż nitownice konwencjonalne.

 

lobster1

lobster3

lobster2

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium