Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Menu

 

Nowy katalog Atmo 2019 
 
 
Mieszadła pneumatyczne Atmo
 
Opcje przeglądania

Pneumatyczne nożyce do cięcia blachy

Szybkie cięcie...

Nożyce pneumatyczne znacznie przyspieszają proces przecinania blachy. Używa się ich w warsztatach blacharskich oraz w różnych gałęziach przemysłu obróbczego, głównie do cięć prostopadłych blach stalowych, aluminiowych oraz ocynkowanych. Nożyce do cięcia blachy są niezastąpione w zakładach przemysłowych, w których ma miejsce intensywna produkcja. Sięgają po nie również osoby pracujące w mniejszych zakładach, a także, coraz częściej, osoby indywidualne. Możliwe jest też wykonywanie cięć krzywoliniowych. Praca z użyciem nożyc do cięcia blachy nie generuje opiłków, a cięcia nimi wykonane są proste i bez zadziorów. Ważną zaletą nożyc pneumatycznych jest ich duża szybkość przecinania.

Jakie nożyce do cięcia blachy wybrać?

Wybierając nożyce do cięcia blachy, należy wziąć pod uwagę typ cięcia, jaki wykonywać będziemy najczęściej. Może to być cięcie na wprost albo po krzywiznach. Po jego wykonaniu obie rozcinane części mogą być wykorzystywane, bądź potrzebna może być tylko jedna z nich, druga zaś będzie w tym wypadku odpadem.

Jeśli zależy nam na cięciu na wprost, po którym możliwe będzie wykorzystanie obu części blachy, warto sięgnąć po nożyce pneumatyczne z języczkiem. Przy wykonywaniu cięć po krzywiznach lepiej sprawdzą się tradycyjne nożyce pneumatyczne.

Jak wykonywać cięcie? Dokładność i bezpieczeństwo

Nożyce do cięcia blachy pozwalają na szybką i komfortową pracę, jednak należy zawsze pamiętać o zasadach ich właściwego użytkowania. Podczas wykonywania cięcia blacha powinna być oparta na płaskiej, stabilnej powierzchni. Do pracy potrzebna jest większa przestrzeń, tak by operator miał pełna swobodę ruchu i aby znajdował się z dala od innych osób. Ważna jest odzież ochronna, w tym rękawice, które będą stanowić barierę dla drgań wytwarzanych przez narzędzie. Cięcie wykonywane w prawidłowy sposób będzie bezpieczne, dokładne i łatwe oraz nie doprowadzi do deformacji blachy.

W ofercie naszego sklepu dostępne są nożyce do cięcia blachy o różnej grubości, stalowej i aluminiowej, a także nożyce przystosowane do cięcia pędów drzew i krzewów. Do dyspozycji Klientów oddajemy nożyce pneumatyczne o różnych parametrach roboczych i szerokim spektrum zastosowań. Kategoria obejmuje asortyment znanych i cenionych producentów, m.in. japońskiej marki Muromoto specjalizującej się w szczypcach pneumatycznych, marki Pneutrend oferującej warsztatowe narzędzia pneumatyczne oraz tajwańskiej marki AIRPROWU.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy również do lektury artykułu na naszym blogu firmowym: Jak wybrać odpowiednie nozyce pneumatyczne.

 

 

Nożyce pneumatyczne

Nożyce pneumatyczne do  blachy 1,2 mm Nożyce pneumatyczne do blachy 1,2 mm
Producent: Pneutrend
Cena:

559,00 zł

Cena netto: 454,47 zł

Sekator pneumatyczny nożyce pneumatycze SA8504 Sekator pneumatyczny nożyce pneumatycze SA8504
Producent: VGL
Cena:

399,00 zł

Cena regularna: 475,00 zł

Najniższa cena: 475,00 zł

Cena netto: 324,39 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Nożyce pneumatyczne do prętów zbrojeniowych Nożyce pneumatyczne do prętów zbrojeniowych
Producent: HK Porter
Cena:

12 853,50 zł

Cena netto: 10 450,00 zł

Nożyce pneumatyczne PSH-10 Nożyce pneumatyczne PSH-10
Producent: Muromoto
Cena:

3 850,00 zł

Cena regularna: 3 955,00 zł

Najniższa cena: 3 955,00 zł

Cena netto: 3 130,08 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pneumatyczne nożyczki do cięcia pianki, skóry, filcu Pneumatyczne nożyczki do cięcia pianki, skóry, filcu
Producent: Muromoto
Cena:

5 900,00 zł

Cena netto: 4 796,75 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium