Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Przemysłowe nitownice akumulatorowe

Wydajność fabryki produkcyjnej zależy w dużej mierze nie tylko od indywidualnych umiejętności pracowników oraz ich kompetencji, ale także od wyposażenia i sprzętu, jakim dysponują na stanowisku pracy. Profesjonalna linia produkcyjna powinna składać się nie tylko ze stacjonarnych urządzeń, ale i poręcznych elektronarzędzi. Jednym z nich jest z pewnością nitownica akumulatorowa, przydatna m.in. w procesie montażu oraz przy innych pracach warsztatowo-naprawczych.

Zalety wykorzystania nitownicy akumulatorowej

Przewagą tego rozwiązania jest niezależność elektronarzędzia od stałego źródła zasilania. Nie jest wymagane podłączenie nitownicy akumulatorowej np. do sprężonego powietrza lub sieci elektrycznej, co zwiększa komfort użytkowania oraz zakres możliwości wykorzystania sprzętu. To również zaleta dla osób pracujących na wysokościach, gdzie dostęp do popularnych form zasilania jest niemożliwy lub podłączony przewód utrudnia wykonywanie zadań.

Specyfikacja techniczna nitownicy akumulatorowej

Zamawiający produkt ze sklepu Atmo powinni zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów. Mamy na myśli przede wszystkim średni czas nitowania oraz ilość nitów zaciąganych podczas jednego ładowania. Pod tym względem nitownice akumulatorowe są wydajniejsze od odpowiedników pneumatycznych. Standardowy zestaw zawiera m.in. baterię, ładowarkę, wymienne tuleje oraz popychacze szczęk, a także smary do konserwacji mechanizmu. Warto dodać, że na rekomendację zasługują szczególnie modele nitownic wyprodukowane przez uznane japońskie firmy, choć także i polskie egzemplarze cechuje wysoka jakość wykonania.

Nitownice akumulatorowe

Przemysłowa japońska nitownica akumulatorowa do nitów zrywanych 2.4-4.8mm Lobster R2B1

Przemysłowa japońska nitownica akumulatorowa do nitów zrywanych 2.4-4.8mm Lobster R2B1
Przemysłowa japońska nitownica akumulatorowa do nitów zrywanych 2.4-4.8mm Lobster R2B1

Nitownica akumulatorowa do prac przemysłowych

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 6 599,00 zł (netto: 5 365,04 zł )
szt.

Nitownice akumulatorowe są idealnym rozwiązaniem procesów montażu i produkcji, które to procesy występują w miejscach niestacjonarnych. Brak koniczności zapewnienia stałego źródła zasilania jak sprężone powietrze czy dostęp do sieci 230V sprawia, że praca nitownicami akumulatorowymi znacznie oszczędza czas i pieniądze. Poza tym, podczas np. prac na wysokości przewody elektryczne lub sprężonego powietrza utrudniają pracę lub nawet czynią ją niebezpieczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium