Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Opcje przeglądania

Igły do młotków igłowych w sklepie Atmo.com.pl

Usuwanie rdzy, farb czy innych niechcianych powłok może być niezwykle proste, ale dopiero przy użyciu odpowiednich narzędzi. Jednym z takich urządzeń są młotki igłowe, które są dostępne w asortymencie sklepu Atmo.com.pl. Okazują się przydatne przy pracach polegających na obróbce metalu. Wykorzystuje się je zarówno w warsztatach naprawczych, jak i zakładach mechanicznych oraz metalurgicznych. Każdy właściciel takiego przedsiębiorstwa powinien pomyśleć także o zapewnieniu dodatkowego wyposażenia. Kluczowym elementem jest w tym kontekście igła do młotków igłowych. Zobacz, jaki asortyment stanowi przedmiot oferty sklepu Atmo.com.pl.

Zamów online igły do młotków igłowych

Główną zaletą młotków igłowych jest możliwość pracy ciągłej. Aby sprzęt był doceniany przez użytkowników, powinien wyróżniać się bezawaryjnością. Narzędzia pneumatyczne dostępne w Atmo.com.pl są dostarczane przez najlepszych światowych producentów, dlatego gwarancja jakości wykonania jest znakiem rozpoznawczym oferty naszego sklepu.

Podczas np. renowacji konstrukcji metalowych oraz procesu skuwania zgorzelin, topników czy fragmentów farby, igły do młotków igłowych sprawdzają się idealnie. Łatwo przystosowują się do kształtu obiektu, który ma zostać oczyszczony. Bez względu na nieregularność i zniekształcenie przedmiotu, pozbycie się niepożądanych osadów i warstw jest szybkie oraz dokładne.

Umieszczenie w urządzeniu pneumatycznym igły do młotków igłowych to prosta czynność. Podobnie jak w przypadku obsługi sprzętu zakupionego w Atmo.com.pl nie przysparza wielu kłopotów. Igły do młotków igłowych to elementy, które z całego sprzętu zużywają się najszybciej. Warto zatem postawić na te wykonane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, aby posłużyły bardzo długo.

Igły do młotków igłowych

Igła 2mm do młotków igłowych 2x180 Igła 2mm do młotków igłowych 2x180
Producent: NITTO KOHKI
Cena:

3,69 zł

Cena netto: 3,00 zł

szt.
zobacz więcej
Igła 3mm do młotków igłowych (3x180) Igła 3mm do młotków igłowych (3x180)
Producent: NITTO KOHKI
Cena:

4,43 zł

Cena netto: 3,60 zł

szt.
zobacz więcej
Igła 3mm do młotków igłowych (3x180) Igła 3mm do młotków igłowych (3x180)
Producent: Atmo
Cena:

3,65 zł

Cena netto: 2,97 zł

Igły ze stali nierdzewnej 3mm do młotków igłowych (3x180) 30szt. Igły ze stali nierdzewnej 3mm do młotków igłowych (3x180) 30szt.
Producent: NITTO KOHKI
Cena:

1 176,00 zł

Cena netto: 956,10 zł

szt.
zobacz więcej

Dodatkowe informacje o igłach do młotków igłowych

Zadaniem igły do młotka igłowego jest bezustanne uderzanie o oczyszczoną powierzchnię. Z tego powodu trzeba wybierać egzemplarze pochodzące od sprawdzonych dostawców. Wówczas ma się pewność, że w procesie produkcyjnym zostały odpowiednio zahartowane i będą odporne na zniszczenia oraz przeciążenia. Oferowane igły do młotków igłowych wytrzymują nacisk dużej siły, której użycie jest niezbędne podczas pracy z twardym materiałem. Projektuje się je i wykonuje w taki sposób, aby zachowały długi okres eksploatacji. W sklepie kupić można akcesoria w różnych rozmiarach (średnica 2 lub 3 mm), dlatego łatwo jest je dostosować do własnych potrzeb i konkretnego urządzenia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium