Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Gwintownice elektryczne w sklepie Atmo

Wybór właściwego narzędzia pracy jest kluczowy, jeśli przedsiębiorstwo ma zamiar stawiać na efektywne i sprawne wykonywanie obowiązków na stanowisku. Niezależnie od rozmiaru miejsca, gdzie odbywa się proces obróbki skrawaniem, należy zainwestować w profesjonalny sprzęt. Gwintownice elektryczne dostępne w sklepie Atmo są wprawdzie przeznaczone głównie do użytku na potrzeby przemysłowe, lecz chętnie korzystają z nich także właściciele mniejszych zakładów wytwórczych oraz warsztatów naprawczych.

Charakterystyka gwintownic elektrycznych

Ten rodzaj sprzętu należy do grupy profesjonalnych elektronarzędzi. Służy do wykonywania zarysu gwintu oraz kształtowania gwintów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Gwintownice elektryczne są przydatnym sprzętem szczególnie na liniach produkcyjnych, gdzie charakter pracy wymaga posiadania wytrzymałego urządzenia, przystosowanego do dużej częstotliwości wykonywania powtarzalnych zadań. Konstrukcja elektronarzędzi tego rodzaju jest specjalnie wzmocniona i dostosowana do trybu pracy ciągłej.

Dostępne modele gwintownic elektrycznych

Asortyment produktów sklepu Atmo stale powiększa się. Dotyczy to także opisywanej kategorii gwintownic elektrycznych. Wybrane modele różnić mogą się od siebie np. dostosowaniem do innych uchwytów zgodnych z normą DIN 371, DIN 376 (oznaczenia od M3 do M16) lub ISO gwintów metrycznych. Urządzenia posiadają także różną moc (od 400 do 600 Watów). Przed zakupem warto zweryfikować maksymalną liczbę obrotów silnika oraz obrotów wrzeciona i wybrać ten model, którego specyfikacja jest dopasowana do potrzeb zgłaszanych przez firmę.

Gwintownice elektryczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium