Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Sprawdź ofertę akcesoriów do kluczy pneumatycznych

Chcesz odkręcać i przykręcać śruby w mgnieniu oka, a równocześnie nie wkładać w to całej siły? Z pewnością musisz zainwestować w klucze pneumatyczne. To doskonałe narzędzie dla zakładów przemysłowych i usługowych. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. pneumatyczne klucze udarowe i zapadkowe. A co, jeśli będziesz potrzebować dodatkowego wyposażenia? Pomyśleliśmy także i o tym. Prezentujemy kategorię akcesoriów do kluczy pneumatycznych, której główną zawartością pierścienie zabezpieczające oraz gumowe oringi. Zapoznaj się z ich charakterystyką.

Dowiedz się więcej o pierścieniach zabezpieczających do kluczy

Zadaniem pierścieni zabezpieczających do kluczy udarowych jest przede wszystkim zadbanie o to, aby nasadki nie zsuwały się na wrzeciono. Gdyby tak się stało, znacząco utrudniłoby to pracę, obniżyłoby komfort użytkowania, a w skrajnych przypadkach mogłoby doprowadzić do nieszczęśliwego zdarzenia. Dlatego warto zaopatrzyć się w ten rodzaj akcesoriów do kluczy pneumatycznych i być bezpiecznym na stanowisku pracy.

Akcesoria do kluczy pneumatycznych

Oring wrzeciona z kwadratem  1/2" do kluczy pneumatycznych Oring wrzeciona z kwadratem 1/2" do kluczy pneumatycznych
Producent: Atmo
Cena:

5,00 zł

Cena netto: 4,07 zł

szt.
zobacz więcej
Pierścień zabezpieczający do klluczy +oring 3/8" - 2 komplety Pierścień zabezpieczający do klluczy +oring 3/8" - 2 komplety
Producent: Atmo
Cena:

20,00 zł

Cena netto: 16,26 zł

szt.
zobacz więcej
Pierścień zabezpieczający do kluczy 1/2" Pierścień zabezpieczający do kluczy 1/2"
Producent: Atmo
Cena:

8,00 zł

Cena netto: 6,50 zł

szt.
zobacz więcej
Pierścień zabezpieczający do kluczy 1/2"  zestaw z  oringiem  Pierścień zabezpieczający do kluczy 1/2" zestaw z oringiem
Producent: Atmo
Cena:

12,00 zł

Cena netto: 9,76 zł

szt.
zobacz więcej
Pierścień zabezpieczający i oring do kluczy 1" 2 komplety Pierścień zabezpieczający i oring do kluczy 1" 2 komplety
Producent: Atmo
Cena:

38,00 zł

Cena netto: 30,89 zł

szt.
zobacz więcej
Pierścień zabezpieczający i oring do kluczy 3/4" 2 komplety Pierścień zabezpieczający i oring do kluczy 3/4" 2 komplety
Producent: Atmo
Cena:

30,00 zł

Cena netto: 24,39 zł

szt.
zobacz więcej

Innym przedmiotem należącym do kategorii jest gumowy oring, który stanowi świetne uzupełnienie dla pierścienia zabezpieczającego. Odpowiada za wzmocnienie konstrukcji przy wrzecionie i zapobiega przesuwaniu się po linii wrzeciona poszczególnych części. Jego główną zaletą jest wytrzymałość na duże obciążenia, a użytkownicy podkreślają także atut łatwości zamontowania elementu na kluczu pneumatycznym. Warto pamiętać, że oring wrzeciona z kwadratem 1/2" do kluczy pneumatycznych należy zamontować przed metalowym zabezpieczeniem typu "c-ring".

Gwarancja jakości produktów Atmo

Wprawdzie opisywana kategoria nie jest liczna, to jednak chcemy podkreślić, że dbamy o stałe rozbudowanie naszego asortymentu.  Akcesoria do kluczy pneumatycznych to elementy wymienne. Pozwalają one dopasować poszczególne części narzędzia do aktualnie wykonywanej pracy. Mogą też być elementem zabezpieczającym lub uzupełniającym. Do akcesoriów do kluczy pneumatycznych można zaliczyć także nasadki o różnych średnicach i długościach. To części tworzone z myślą o wytrzymałości.

Dodatkowym atutem prezentowanych produktów jest fakt, że są one produkowane przez firmę Atmo. Jako dystrybutorzy narzędzi pneumatycznych dobrze znamy się na potrzebach naszych klientów oraz sprzęcie, jaki dostarczamy. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam uzyskiwać wysoką jakość tworzonego sprzętu oraz towarzyszącego im wyposażenia. Zamów oring wrzeciona z kwadratem 1/2" do kluczy pneumatycznych lub pierścień zabezpieczający już teraz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium