Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Szybkozłącze do gazów technicznych w Atmo.com.pl

Napełnianie różnego typu instalacji chłodniczych w przemyśle jest procesem nieskomplikowanym, lecz z drugiej strony czasochłonnym i monotonnym. Standardowe rozwiązania sprawdzają się kiedy mowa jest o jednostkowej produkcji, jednakże w przypadku produkcji seryjnej warto zoptymalizować proces napełniania takich instalacji.  

Cały proces jest dużo prostszy, gdy użyte zostanie szybkozłącze automatyczne do nabijania instalacji chłodniczych przez rurkę. Brzmi skomplikowanie? Wcale takie nie jest. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria i poznać kilka podstawowych informacji. Poznaj ofertę tego wąskiego asortymentu akcesoriów do chłodnictwa i zapewnij bezpieczną dostawę czynnika chłodniczego do pomp ciepła, zamrażarek oraz innych urządzeń chłodniczych.

Wsparcie dla profesjonalnych instalatorów

Sklep Atmo.com.pl specjalizuje się w sprzedaży narzędzi pneumatycznych, choć w swojej ofercie ma także asortyment, który stanowi uzupełnienie dla wyposażenia innego rodzaju sprzętu. Poszczególne części mogą być wykorzystywane zarówno w przedsiębiorstwach przemysłowych, zakładach naprawczych i wytwórczych lub w punktach usługowych i przy stacjach roboczych. Grupami zawodowymi, które mogą zainteresować się ofertą sklepu Atmo są m.in. instalatorzy i kontrolerzy odpowiedzialni za urządzenia chłodnicze.

Mamy tu na myśli przede wszystkim lodówki, urządzenia klimatyzacyjne, chłodziarki, ale także elementy układu chłodzenia samochodu. Oprzyrządowanie do napełniania instalacji chłodniczych składa się z modułu próżniowego z manometrem, zaworu i złącza zasilającego do sprężonego powietrza, zaworu do płynu chłodniczego oraz szybkozłącza automatycznego do nabijania instalacji chłodniczych. Całość jest prostą konstrukcją, ale właśnie ten ostatni element może być kluczowy dla całego procesu technicznego.

Akcesoria do chłodnictwa

Szybkozłącze do gazów technicznych 1/4" ze stali nierdzewnej 304 Szybkozłącze do gazów technicznych 1/4" ze stali nierdzewnej 304
Producent: NITTO KOHKI
Cena:

416,00 zł

Cena netto: 338,21 zł

szt.
zobacz więcej
Wtyk Cupla 1/4" S304 uszczelnienie HNBR Wtyk Cupla 1/4" S304 uszczelnienie HNBR
Producent: NITTO KOHKI
Cena:

168,00 zł

Cena netto: 136,59 zł

szt.
zobacz więcej

Wybierz odpowiedni model szybkozłącza do gazów technicznych

Kategoria akcesoriów do chłodnictwa składa się z kilku produktów. Większość z nich to szybkozłącza do gazów technicznych. Dostępne modele są produkowane przez uznane firmy o międzynarodowym zasięgu dystrybucji (np. japońskie przedsiębiorstwo Nitto Kohki). Zostały wykonane ze stali nierdzewnej i mierzą ½ lub ¼ cala. Szybkozłącze automatyczne do nabijania instalacji chłodniczych na rurkę nadaje się m.in. do transportu czynnika chłodniczego R290 i umożliwia obsługę złącza jedną ręką. Zachęcamy do przejrzenia całej oferty katalogowej naszego sklepu Atmo.com.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium