Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Zespół przygotowania powietrza z filtrem, naolejaczem i manometrem 3/8"

Dostępność: czekamy na dostawę
Cena brutto: 225,00 zł 225.00
Cena netto: 182,93 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Atmo
Kod produktu: FRCLM146234-S-WG

Opis

Zespół przygotowania sprężonego powietrza do zasilania narzędzi pneumatycznych. Zespół składa się z filtra cząstek stałych 40µ z separatorem pary wodnej, regulatora ciśnienia, manometra, naolejacza.

Elementy zespołu połączone są ze sobą szeregowo za pomocą jednej złączki. Pozwala, to na rozłączenie naolejacza z filtrem i ponowną, dowolną konfigurację np. wstawienie między elementy złącza, które będzie dostarczało tylko suche powietrze bez zawartości oleju (pompowanie, przedmuchiwanie, malowanie, zasilanie narzędzi, które nie wymagają smarowania).

Opis elementów

Filtr powietrza służy do oddzielenia cząstek stałych od sprężonego powietrza. Wykonany jest z odlewu aluminium, wyposażony w poliwęglanową szklankę w stalowej obudowie. Wewnątrz obudowy znajduje się wkład filtrujący cząstki stałe do wielkości 40µ (0,04mm).

Regulator utrzymuje stałe ciśnienie wylotowe, na które nie mają wpływu zmiany/fluktuacje ciśnienie wylotowego. Regulator wyposażony jest w pokrętło z blokadą.

Smarownica powietrza służy do doprowadzania smaru do urządzeń pneumatycznych. Utrzymuje ona stałą gęstość olej-powietrze w szerokim zakresie przepływu. Zaprojektowana dla najlepszej wydajności z olejem klasy 32. Głowica jest wyposażona we wskaźnik spadku oleju, regulator dozowania oleju i korek wlewu oleju.

 

Dane techniczne

Wysokość 182mm
Wydajność 1800 l/min.
Zakres pracy 0,5-10bar

Produkty powiązane

Serwis narzędzi pneumatycznych

Posiadamy własny, fachowy i szybki serwis narzędzi pneumatycznych. Zapraszamy do naszej siedziby na ul. Związkową 15 w Warszawie.

U nas narzędzia pneumatyczne można przetestować i sprawdzić jak działają. Dysponujemy wieloma akcesoriami do narzędzi pneumatycznych takimi jak szybkozłącza, wtyczki, króćce, nyple, dłutka, brzeszczoty do wyrzynarek, uchwyty wiertarskie, końcówki wkręcające i wiele innych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium