Wiertarko-wkrętarko-gwinciarka kompozytowa SAR-58DPN
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
986.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VGL
Kod produktu: SA-R58DPN
Opis
Pneumatyczna wiertarko-wkrętarko-gwinciarka z regulowanym sprzęgłem to idealna propozycja dla producentów stolarki drzwiowej, okiennej i meblowej. Użyty w narzędziu napęd z serii "58" pozwala na uzyskanie wysokiego momentu, co pozwala wkręcać długie wkręty i wiercić wiertłem o maksymalnej średnicy 10mm.
Takie rozwiązanie czyni to narzędzie bardzo wszechstronnym w zastosowaniu. Samozaciskowy uchwyt wiertarski pozwala na wykonywanie tym narzędziem otworów o maksymalnej średnicy 10mm, a zastosowane wysprzęglenie daje możliwość kontrolowanego wkręcenia jak i gwintowania. W przypadku gwintowania za pomocą gwintowników ręcznych, sprzęgło zapobiega zniszczeniu gwintownika (opcja szczególnie przydatna podczas wykonywania otworów nieprzelotowych).
Zalety wiertarki SAR-48DPN:
  • lekka kompozytowa konstrukcja
  • dwa wejścia zasilające
  • zaczep do zawieszenia na balanserze (np. balanser RW-0
  • regulowane sprzęgło (za pomocną pokrętła z podziałką)
  • cicha praca
Moment regulowany 1-9Nm, prędkość 750 obr/min, uchwyt wiertarski samozaciskowy 10mm.
Dane techniczne
Ciśnienie pracy 6,3 bar
Długość całkowita 214 mm
Zakres regulacji 1,0-9,0 Nm
Uchwyt wiertarski 10 mm
Gwint wej. zasilania 1/4"
Poziom hałasu 76 dB(A)
Zużycie powietrza 550 l/min
Prędkość obrotowa 750 obr/min
Masa 1,05 kg
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Produkty powiązane
Opinie o produkcie
Inni klienci kupili również...
Wiertarko wkrętarka kompozytowa SAR-39DPN
szt.
Pneumatyczna wiertarka przemysłowa 16 mm Fuji made in Japan