Mlotek igłowy Jet Chisel JEX-24
Opis
Pneumatyczny, japoński młotek igłowy, na igły o średnicy 3mm. Niezastąpione narzędzie pneumatyczne do usuwania starych powłok lakieru, farb, rdzy oraz skuwania otuliny po spawaniu.
Jak działa młotek igłowy?
Częścią roboczą młotka są stalowe igły 3x180mm. Uderzają one w obrabiany materiał dopasowując się jednocześnie do jego kształtu. Dzięki temu łatwiej oczyścić, nierówności i trudno dostępne miejsca.
Dane techniczne
Masa | 2,7 kg |
Ciśnienie pracy | 5,9 bar |
Zużycie powietrza | 270 l/min |
Długość całkowita | 237 mm |
Wysokość | 159 mm |
Prędkość obrotowa | 4000 cykli/min |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Posiadamy własny, fachowy i szybki serwis narzędzi pneumatycznych. Zapraszamy do naszej siedziby na ul. Związkową 15 w Warszawie.
U nas narzędzia pneumatyczne można przetestować i sprawdzić jak działają. Dysponujemy wieloma akcesoriami do narzędzi pneumatycznych takimi jak szybkozłącza, wtyczki, króćce, nyple, dłutka, brzeszczoty do wyrzynarek, uchwyty wiertarskie, końcówki wkręcające i wiele innych.