Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Serwis

Serwis narzędzi pneumatycznych.

Posiadamy własny, fachowy serwis narzędzi pneumatycznych, dzięki czemu szybko i sprawnie naprawiamy narzędzia w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Przyjmiemy do naprawy większość profesjonalnych marek narzędzi pneumatycznych!

Prowadzimy sprzedaż części zmiennych do narzędzi pneumatycznych.

Loga współpracujących firm

Oferujemy także usługi na zasadzie tzw. "outsourcingu" czyli przyjmujemy zlecenia stałego serwisowania narzędzi i urządzeń pneumatycznych przedsiębiorstw oraz warsztatów.
 

Jak zgłosić reklamację?

  • zadzwoń do nas +48 602 883 184 i upewnij się czy narzędzie jest uszkodzone, uległo awarii czy też jest tylko źle podłączone lub skonfigurowane.
  • zapakuj je w sposób uniemożliwiający uszkodzenie podczas transportu
  • do paczki dołącz kartę gwarancyjną lub dowód zakupu oraz krótki opis usterki oraz koniecznie podaj numer telefonu do bezpośredniego kontaktu.
  • wyślij je na adres Serwis Atmo Sp. z o.o. ul. Związkowa 15, 04-522 Warszawa
Kiedy otrzymam naprawione narzędzie?
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne statystycznie nie trwają dłużej niż 3 dni robocze. W przypadku zmiany terminu zostaniesz o tym niezwłocznie powiadomiony.
Jaki jest koszt naprawy narzędzia po gwarancji lub narzędzi spoza oferty Atmo?
  • wycena naprawy kosztuje 30 - 50 zł netto, w zależności od rodzaju narzędzia. Opłata nie jest pobierana w przypadku zgody na naprawę.
  • naprawy do 200 zł netto są wykonywane bez konsultacji z klientem. Jeśli wartość części i robocizny przekracza 200 zł netto zostaniesz o tym powiadomiony.
  • narzędzia co do których Twoja decyzja była odmowna, zostaną odesłane na Twój koszt (koszt wyceny + transport z pobraniem kurierskim 20,00 zł netto ).

Kontakt do serwisu

Aby szybko i sprawnie dokonać wyceny oraz naprawy narzędzia prosimy o wypełnienie i załączenie do wysyłki formularza serwisowego.

Atmo Sp. z o.o.
ul. Związkowa 15
04-522 Warszawa
. . .
+48 602 883 184
jan@atmo.com.pl
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium