Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Menu

 
Nowy katalog Atmo 2019 
 
 
Mieszadła pneumatyczne Atmo
 
Opcje przeglądania

Pilnikarki pneumatyczne do obróbki detali

W obróbce skrawaniem za ostateczny kształt wykonywanej pracy odpowiedzialność ponosi jakość urządzenia, jakim się posługujemy. To od jego klasy zależy, z jaką precyzją zostaną wykończone poszczególne elementy. Pneumatyczna pilnikarka doskonale nadaje się przede wszystkim do obróbki zgrubnej, gdy trzeba pozbyć się zbędnej warstwy materiału. To specjalistyczne narzędzie zapewnia komfort skrawania oraz zwiększa wydajność podczas prac twórczych i naprawczych. Co więcej, nie zajmuje dużo miejsca, więc powinno znaleźć się w każdym dużym warsztacie lub na hali produkcyjnej.

Zasada działania pilnikarek pneumatycznych

Za sprawą ruchu posuwisto-zwrotnego pilnikarka pneumatyczna spiłowuje fragmenty materiału podlegającego obróbce. Tempo pracy pozwala szybko wykonać niezbędną czynność. Podłączone do źródła sprężonego powietrza narzędzie jest lekkie, a operowanie nim nie wymaga wielkiego wysiłku. Rękojeść niektórych modeli została pokryta miękkim tworzywem polimerowym, które niweluje tzw. efekt zimnego dotyku.

Do czego stosować pneumatyczną pilnikarkę?

Narzędzie jest przeznaczone głównie do wykorzystania w przemyśle, choć może znaleźć zastosowanie także w większych warsztatach. Pilnikarka pneumatyczna jest idealna do wykańczania elementów stalowych, mosiężnych, aluminiowych, a nawet drewnianych. Warto wyposażyć się w dodatkowe pilniki. Zróżnicowanie pod względem kształtu i struktury zapewnia możliwość pracy z wieloma materiałami za pomocą jednego urządzenia. Najlepsze modele w kategorii wyróżnia dbałość producenta o redukcję wibracji oraz hałasu.

Japońska pilnikarka pneumatyczna AS-22AF Japońska pilnikarka pneumatyczna AS-22AF
Producent: NPK Japan
Cena: 2 677,00 zł (netto: 2 176,42 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium