Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Menu

 
Nowy katalog Atmo 2019 
 
 
Mieszadła pneumatyczne Atmo
 

Młotki pneumatyczne do różnorodnych prac

 Kategoria zawiera ofertę ponad 25 typów młotków pneumatycznych. Są to między innymi młotki do skuwania, młotki pneumatyczne do nitowania oraz młotki pneumatyczne igłowe. Posiadamy duża gamę akcesoriów do młotków jak dłuta, zakuwki czy igły do młotków igłowych.Na szczególną uwagę zasługują młotki pneumatyczne japońskiej marki Nitto-Kohki oferującej wyposażenie odporne na długotrwałą, ciężką pracę przemysłową. Wśród produktów szczególnie polecanych wymienić można między innymi młotek pneumatyczny igłowy JEX-24, a także modele CH-24 oraz JC-16.

 

Młotek pneumatyczny igłowy JEX-24 Nitto-Kohki

 Jedna z godnych uwagi pozycji w naszym sklepie, młotek pneumatyczny igłowy JEX-24, to narzędzie niezastąpione przede wszystkim podczas usuwania starych powłok lakieru, farb, rdzy czy w trakcie skuwania otuliny po spawaniu. Częstotliwość uderzeń wynosi 4000 cykli/min. Jest to narzędzie o dobrej ergonomii i optymalnej masie 2,7 kg.

 

Dłuto pneumatyczne CP7120

Uwadze naszych Klientów polecamy także dłuto pneumatyczne amerykańskiej marki Chicago Pneumatic, model CP7120. Oferowane narzędzie to młotek igłowy i dłuto proste w jednym. Rozwiązanie doskonale sprawdza się przy do czyszczeniu konstrukcji metalowych po spawaniu. Dłuto pneumatyczne i młotek igłowy w jednym, czyli CP7120, łączy zalety takie jak wielofunkcyjność, niewielkie gabaryty oraz wysoką jakość charakterystyczną dla urządzeń Chicago Pneumatic.

 Nasza oferta obejmuje zarówno młotki pneumatyczne przydatne w małych warsztatach, jak również w dużych zakładach przemysłowych. Potrzebny ci niezawodny młotek pneumatyczny igłowy bądź profesjonalne dłuto pneumatyczne? Zapraszamy do zapoznania się dostępnymi modelami.

 

Młotek pneumatyczny PERMON 9,5kg Młotek pneumatyczny PERMON 9,5kg
Producent: Permon
Cena: 4 099,00 zł (netto: 3 332,52 zł )
Młotek pneumatyczny z kompletem dłut Młotek pneumatyczny z kompletem dłut
Producent: Fuji
Cena: 4 538,70 zł (netto: 3 690,00 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium