Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Miniaturowe narzędzia pneumatyczne to odpowiedź na potrzeby, jakie pojawiają się w trakcie wytwarzania niewielkich elementów, które wymagają precyzyjnej obróbki wykończeniowej. By wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu tego rodzaju, stworzyliśmy poniższą kategorię obejmującą wyłącznie narzędzia mini, doskonale nadające się do pracy w bardzo trudno dostępnych miejscach, na małych powierzchniach. Proponujemy Państwu niezawodne i poręczne narzędzia, w tym: mikro szlifierki, mikro wiertarki i ukosowarki oraz miniaturowe pilnikarki japońskiej marki Nitto-Kohki.

 

Miniaturowe narzędzia i ich zastosowanie

 

Narzędzia mini znajdują zastosowanie przy wykończeniach rożnego rodzaju, w tym między innymi przy obróbce wykończeniowej małych form i odlewów, szlifowaniu spawów w trudno dostępnych miejscach (miniaturowa kątówka pneumatyczna), szlifowaniu wnętrz rur, wykonywaniu otworów w miejscach o bardzo ograniczonym dostępie (mikro wiertarki) czy fazowaniu na małych detalach (mikro ukosowarki).

Dokładna obróbka małych elementów znacznie poprawia ich estetykę oraz w znaczący sposób wpływa na ostateczny efekt całej wykonanej pracy. Wymaga ona dużej precyzji, jednak wcale nie oznacza to, że musi być przez to trudna bądź bardzo czasochłonna. Miniaturowe narzędzia pneumatyczne to w pełni profesjonalne wyposażenie zachowujące zalety tradycyjnych narzędzi pneumatycznych. Jednocześnie zmniejszone gabaryty pozwalają na wykorzystanie narzędzi mini w sytuacjach, w których zastosowanie sprzętu o większych gabarytach byłoby niemożliwe bądź bardzo utrudnione.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poręcznych narzędzi mini. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Więcej informacji znaleźć można w specyfikacjach poszczególnych modeli, po kliknięciu myszą w dany produkt. Zapraszamy także do lektury wpisu na naszym blogu firmowym, na którym dokładniej opisujemy działanie i zastosowanie miniaturowych narzędzi marki Nitto Kohki.

 

Szlifierka trzpieniowa kątowa 6mm Szlifierka trzpieniowa kątowa 6mm
Producent: NITTO KOHKI
Cena: 2 935,00 zł (netto: 2 386,18 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium