Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kompresory bezolejowe w sklepie Atmo


Grupą produktów, które znacząco usprawniają pracę w gospodarstwie domowym, warsztacie lub zakładzie przemysłowym są bez wątpienia kompresory bezolejowe. Popularne sprężarki sprawdzają się w hali produkcyjnej lub naprawczej, choć użytkownicy wybierają je przeważnie ze względu na wygodę wykorzystania w pracach terenowych. Sprzęt tego rodzaju wyróżniają niewielkie rozmiary, na czym zyskuje jego mobilność. To urządzenie łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce nie tylko samochodem dostawczym, ale nawet autem osobowym.

Kluczowe parametry kompresorów bezolejowych

Przed zakupem kompresoru bezolejowego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych pozycji w specyfikacji produktu. Dla samego komfortu pracy z tego rodzaju sprzętem ważnym parametrem będzie maksymalny poziom hałasu oraz moc urządzenia. Dobrze jest sprawdzić, czy kompresor posiada reduktor, manometr oraz standardowe szybkozłącze. Nie bez znaczenia jest też niska masa urządzenia, która ułatwia jego transportowanie. Ciekawym usprawnieniem, stosowanym w niektórych modelach, jest także możliwość użytkowania w trybie pracy ciągłej.

Wybrane modele kompresorów bezolejowych

Na tle wciąż powiększającej się oferty asortymentowej sklepu z narzędziami pneumatycznymi Atmo kompresory bezolejowe stanowią jedną z mniejszych kategorii. Jednak i w niej można natrafić na produkty atrakcyjne pod względem cenowym i jakościowym. To przede wszystkim towary marki FIAC. Cechuje je poręczność oraz niezawodność. Nabywcy cenią sobie także prostotę użytkowania tych urządzeń oraz parametry przystające do wymogów stawianych przez warunki codziennej pracy na stanowisku.

Kompresory bezolejowe

Kompresor bezolejowy Fiac Ecu HP 1

Kompresor bezolejowy Fiac Ecu HP 1
Kompresor bezolejowy Fiac Ecu HP 1

Mały kompresor bezolejowy Fiac Ecu HP 1

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1 402,00 zł (netto: 1 139,84 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium