Narzędzia pneumatyczne i wiele więcej...

Menu

 

Nowy katalog Atmo 2019 
 
 
Mieszadła pneumatyczne Atmo
 

Wybierz klucz pneumatyczny udarowy

Chcesz kupić klucz pneumatyczny? Mocny, wytrzymały na obciążenia i mający posłużyć przez wiele lat? Sprawdź poszczególne pozycje z naszej oferty. Sklep Atmo od lat zajmuje się dostarczaniem fachowcom i przemysłowym fabrykom sprzętu o specjalistycznej charakterystyce. Pozycje z katalogu podzieliliśmy według kilku kryteriów wyboru, aby łatwiej było podjąć decyzję zakupową. Nie jest to bowiem zadanie proste, zwłaszcza gdy kategoria zawiera kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt produktów.

Pneumatyczne klucze udarowe

Istotnym kryterium jest z pewnością maksymalna siła urządzenia oraz rodzaj wrzeciona. Przyjmując taki podział za najważniejszy, mamy w ofercie naszego sklepu aż pięć grup kluczy udarowych. To narzędzia pneumatyczne z zabierakami kwadratowymi na 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1 1/2". Przy wyborze konkretnego modelu można kierować się też marką producenta. Jeśli chcesz kupić klucz pneumatyczny do kół lub robisz zakupy z myślą o innym specjalistycznym zadaniu, na pewno zadowolą Cię autorskie produkty Atmo, egzemplarze stworzone w tajwańskiej fabryce Kuani lub szczególnie popularne modele firmy Pneutrend lub Apach

Klucz udarowy do odkręcania podzespołów

W dużych zakładach przemysłowych, jak i w małych warsztatach naprawczych jednym z często powtarzanych zadań na stanowisku pracy jest montaż podzespołów. Warto zadbać o wyposażenie specjalistów w sprzęt zapewniający sprawność wykonywanej czynności i bezpieczeństwo użytkowników.

Gwarancję zadowolenia z funkcjonalności dają urządzenia, które są przedmiotem oferty sklepu Atmo – dostępne od ręki w korzystnych cenach. Klucz pneumatyczny udarowy 3/8" doskonale sprawdza się przy konieczności montażu małych elementów. Bez problemu dotrze też do trudno dostępnych miejsc. Z tego powodu ten rodzaj asortymentu cenią mechanicy, którzy często muszą naprawić podzespoły silników. Produkty znajdujące się w kategorii kapitalnie sprawdzają się podczas demontażu elementów konstrukcyjnych, ponieważ urządzenie pewnie leży w dłoniach specjalisty.

Klucze pneumatyczne do kół dla wulkanizatorów

Najpopularniejszymi kluczami ze względu na rozmiar wrzeciona są klucze udarowe 1/2" . Z czego wynika duże zainteresowanie? To rodzaj bardzo chętnie nabywany przede wszystkim przez specjalistyczne zakłady wulkanizacyjne i punkty mechaniki pojazdowej. W tych właśnie miejscach klucz pneumatyczny do kół jest niezbędnym elementem wyposażenia narzędziowni. Warto jednak podkreślić, że klucze z rozmiarem wrzeciona 1/2" mają też inne zastosowanie.

Wykorzystywane są często do prac typowo montażowych. Warto zatem zainteresować się tym asortymentem, jeśli w zakładzie produkcyjnym istnieje linia, na której często występuje konieczność dokręcania i odkręcania śrub. Zdaniem klientów pierwszorzędnym produktem jest mocny klucz pneumatyczny marki Pneutrend o numerze katalogowym PT24200. Jego niewielkie rozmiary są zwodnicze, ponieważ to urządzenie doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach pracy warsztatowej i przemysłowej.

Klucze udarowe do busów

W niektórych sytuacjach występuje konieczność wykorzystania większej siły dokręcania połączeń gwintowych. Tak jest między innymi w przypadku mocowań elementów konstrukcyjnych busów. Sklep internetowy Atmo.com.pl rekomenduje do takiego zadania pneumatyczne klucze udarowe z wrzecionem 3/4". Narzędzie tego rodzaju może osiągnąć moment siły sięgający nawet 1600 Nm.

W katalogu ofertowym posiadamy kilka urządzeń, których specyfikacje spełniają powyższe wymogi. Dobrym przykładem jest chociażby model marki Kuani o numerze katalogowym KI-1636. To produkt lekki i ergonomiczny, a w dodatku producent wyposażył go w precyzyjny przełącznik zmiany obrotów i mocy. Maksymalna prędkość obrotowa narzędzia to 6500 obrotów na minutę. Alternatywną propozycją w podobnej grupie cenowej jest chociażby ultralekki, ale mocny klucz pneumatyczny SP-AIR SP-1156TR.

Klucze udarowe do ciężarówki i ciężkich prac w przemyśle

Najczęściej używanymi kluczami udarowymi podczas montażu i demontażu kół w pojazdach ciężarowych są klucze z zabierakiem calowym. Takie udarowe klucze pneumatyczne mają momenty siły dochodzące do 3000 Nm! Warto zwrócić uwagę na to, że mowa o urządzeniach, które osiągają wysokie obroty. Tylko dzięki tym dwóm atutom prace z zakresu demontażu połączeń gwintowych w ciężarówce można wykonać bardzo szybko, a przede wszystkim dokładnie.

Ponadto klucze udarowe z zabierakiem kwadratowym 1 1/2" służą do montażu i demontażu połączeń gwintowych o dużej średnicy. Doskonałym przykładem jest klucz udarowy KUANI o numerze katalogowym KI-55, który osiąga siłę 4065 Nm. To wartość, która pozwala na demontaż nawet połączenia gwintowego M55!

W poniższej kategorii oferujemy też klucze ze zbierakami 3/8", 1/2" , 3/4", 1", 1 1/2". Wybierz udarowy klucz pneumatyczny odpowiedni do konkretnych potrzeb. Przypominamy, że zgromadzone w katalogu produkty to propozycje, które nadają się do użycia nie tylko przy prostych czynnościach. Wybrane egzemplarze świetnie sprawdzają się w ciężkich warunkach pracy przemysłowej i są wytrzymałe na duże obciążenia przez kilka godzin nieprzerwanego wykonywania obowiązków na stanowisku. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem niezawodnych urządzeń renomowanych marek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium